Flaş Kocaeli

Özel Aile Konak Birinci Yılını Kutladı

Haber

Geçtiğimiz yıl hizmete giren Özel Aile Konak Hastanesi 1.yılını personeliyle birlikte kutladı. Bir yılda 45 uzman hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren ve acil polikliniği ile de 220 bin hastaya tedavi hizmeti vermenin mutluluğunu yaşayan hastane personeli, kuruluş yıl dönümü etkinliğinde bir araya geldi.

 

Birinci  yıl kutlamasına  Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İdari Direktör Dr.Şahin Talus, Tıbbi Direktör ve Başhekim Op. Dr. Veysel Besnili ve hastane doktorlarının katıldığı kutlama etkinliklerinde, hastane personeli hep birlikte kuruluş yıl dönümü için hazırlanan pastayı kesti.

 İdari Direktör Dr. Şahin Talus, programda, "Sizin özveriniz ve hastalara yaklaşımınız olmasaydı buralarda olamazdık. Burası sadece Gölcük'ün değil, Kocaeli'nin hastanesi olsun  diye açtık. Özel Aile kliniği ile Seymende yola çıktık. 7 yıl sonra Özel Aile Kliniğini açtık. Ardından yedi yıl sonrasında da Özel Aile Konak Hastanesinin açılışını yaptık. Yedi yıl sonra ne yapacağımı belli olmaz. Biz büyük bir aileyiz. Hep birlikte büyüyeceğiz" dedi. 

 

HASTANENİN İLK BEBEĞİNE HEDİYE

Programa, Özel Aile Konak Hastanesi'nde ilk doğan bebek Hatice Zehra Yılmaz ve ailesi de katıldı. Bir yaşını dolduran minik Yılmaz'a hastane personeli hediyeler de verdi.

BAŞARIYLA BÜYÜYEN AİLE

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, "Özel Aile Konak Hastanesi başarıyla sürdürülen bir birlikteliği ortaya koyan bir aile oldu. Bu ailenin yeni yıllara kavuşması en büyük arzumdur. Birlikte büyüyoruz, birlikte yaşıyoruz. Bende bir belediye başkanı olarak bu aileyi oluşturan yöneticileri gönülden kutluyorum. Gölcük halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardında Hastanenin 1. Yıl pastası kesildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99