Flaş Kocaeli

İYİ Parti seçim çalışmalarına iyice hız verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in her hafta iki il ve ilçelerini ziyaret edip ekonomik olarak zor durumdaki vatandaşların sorunlarını gündeme getirmesiyle başlayan süreç te İzmit İlçe Teşkilatı'da sürekli sahada çalışıyor.

Dün İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı ve İzmit İlçe Teşkilatı Akmeşe' ye tam anlamıyla çıkarma yaptı.

İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Meclis Üyesi ve Koordinatör Yaşar Kardaş, İl Kadın Kolları Başkanı Pelin Dönge, İl Gençlik Kolları Başkanı Gökçe Nesli Kondu, İzmit Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız, İl ve İlçe yöneticilerinin yoğun katılımıyla 12 köyün alışveriş, sağlık ve ihtiyaçlarını karşılamak için geldiği Akmeşe Mahallesinde İzmit'in ilk temsilciliğinin açılışını yaptı.

İYİ Parti ekibi, Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Temsilcisi olarak atanan Naim Aktürk'e belgesini takdim etti ve yeni üyelerin rozetlerini taktılar.

Akmeşe'de tek tek esnafları ziyaret edip halkla konuşan ekip yoğun ilgiden dolayı çok mutlu oldular.

İYİ Parti yöneticileri ayrıca Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Sadettin Açıkgöz'ü ziyaret ederek mahallenin sorunları hakkında bilgi aldılar. 
 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Iyi - 13 Haziran 2021 19:31
Kaç mahalle temsilcileri var bırakın bu işleri izmit ilçe calismiyor görüntü kaç mahalle temsilcileri var

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99