Flaş Kocaeli

Kent Yapı dan Terrace 2. Etapa Muhteşem Lansman

İlimizin köklü firmalarından, yaptığı projeler ile adından sıkça söz ettiren Kent Yapı’nın Ödüllü projesi olan Yahya kaptan Terrace 2.etap projesi temsili temel atma ve lansman töreni bugün gerçekleştirildi.

Gerçekleştirdikleri projeler ile adından sıkça söz ettiren ve inşaat sektöründe müşterilerin güvenini kazanan firmalardan olan Kent Yapı, 31. Uluslararası Tüketici Ödülleri Kalite Ödülü ve En Kaliteli ve Çevreci Yaşam Alanı Projesi Ödülü ile kalite ödülü aldığı Terrace Yahya Kaptan Projesini devam ettiriyor.

 

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe yaptıkları işlerle takdir toplayan AG ve KENT Yapı, ödüllü projeleri olan Terrace Yahya Kaptan'ın 2. Etabının lansman programı bugün gerçekleştirdi.  

 

İzmit Alikahya Fatih Mahallesi Yuvam akarcanın arka tarafında Yapraklı Sokak’ta gerçekleştirilen lansman programına MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi  MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

KALİTELİ YAŞAM VAAT EDİYOR

8 bin 387 metrekare alana kurulu, 100 daire ve 2 adet iş yerinden oluşan lüks yaşam projesi olan Yahyakaptan Terrace 2.etap sizlere kaliteli bir yaşamı vaat ediyor. Ayrıca 6 katlı mimari yapısı, kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, türk hamamı, sauna, akıllı ev sistemi ve daha birçok özelliği içerinde bulunmaktadır.

 

Açılış konuşmasını  proje ortaklarından Himmet Yıldırım yaptı;

 

YILDIRIM YAPTIĞI KONUŞMADA

KENT YAPI yahyakaptan terrace 2.etap projesi temsili temel atma ve lansman törenine hoşgeldiniz.

Çok kısa bir tanıtım konuşmamız var birkaç dakikanızı rica ediyorum teşekkür ederim.

 

Öncelikle KENT YAPI kim bunu bir anlatalım KENT YAPIkartepe bölgesinde irili ufaklı birkaç güzel proje sonrasındaterrace 1.etap projesi ve şu an yine kartepedeprestij projeleri ve bu bölgede terrace 2.etap projesi ile devam eden bir inşaat serüveni.

 

KENT YAPIAg inşaat mikropest ilaç sanayi general kimya bc yapı meriç endüstriyel şirketlerinden oluşan bir grup firmasıdır.

 

Ortaklarımız; üretim ve sanayi sektöründeki tecrübesi ve vizyonuyla ekibimizin abisi Aydın Ocaklı, üstün cesaret ve girişimci ruhuyla ekibimizin enerji kaynağı Geylani Yenigün, konut sektöründe kaliteli ve ilkeli duruşumuzla Bilgin Cün ve Himmet Yıldırım.

 

Terrace 2.etap toplamda 8387m2 alana kurulu 100 daire 2 adet iş yerinden oluşan bir lüks yaşam projesidir.

 

Proje 6 katlı mimari yapısı, kapalı otopark, açık kapalı yüzme havuzları, fitnesscenter, türk hamamı sauna, akıllı ev sistemi gibi bir çok modern yaşamın ayrılmaz parçası olan özelliği içerisinde bulundurmaktadır.

 

Proje teslim tarihimiz 2022 yıl sonu olup bugünden başlayarak hazirana ayı sonuna kadar devam edecek olan %10 lansman indirimi fırsatlarından yararlanmak ve değerlendirmek isteyen misafirlerimize satış bankosundaki arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır, hepinize geldiğiniz için kent yapı ailesi olarak tekrar teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99