Flaş Kocaeli

Başkan Aygün: Milletimizin Emrindeyiz

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ilçe genelinde vatandaş buluşmalarına devam ediyor. İlçe Başkanı Koray Merdan ile birlikte bu kez Çınarlı Mahallesi’ne konuk olan Aygün, “Tevazu, samimiyet ve gayretle halkımızın içinde, milletimizin emrindeyiz” dedi.

Çınarlı Mahallesi’ne Ziyaret

Kademeli normalleşme süreci ile birlikte esnaf ve vatandaş buluşmalarına hız veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, her hafta ilçenin farklı bir mahallesinde ziyaretlerde bulunuyor. İstişareye verdiği önem doğrultusunda vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Aygün’ün son durağı Çınarlı Mahallesi oldu. AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan ile birlikte Çınarlı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Aygün’e Derince Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Yıldırım ve teşkilat yöneticileri de eşlik etti. Sürekli olarak halkın içinde olduklarını belirten Başkan Aygün, projelerini paylaştığı vatandaşların görüş ve önerilerini almayı da ihmal etmedi. Projeleri belirleyip hayata geçirirken vatandaşların görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Aygün “Tevazu, samimiyet ve gayretle halkımızın içinde, milletimizin emrindeyiz” dedi

 

Altyapı ve Üstyapı Yatırımları

Büyükşehir Belediyesi ve İSU ile birlikte Derince merkezinde başlattıkları altyapı ve üstyapı düzenlemelerinin devam ettiğini de belirten Başkan Aygün, “168,5 milyon TL tutarındaki yatırımla ilçemizde 268 kilometre altyapı hattı ve üstyapı yenileme çalışması yapıyoruz. Çınarlı Mahallemizde de altyapı ve üstyapı çalışmaları devam ediyor” dedi. İlçe genelinde hayata geçirdikleri projelere değinen Başkan Aygün, İsmetpaşa Stadı'ndan boşalan 72 bin metrekarelik alanda devam eden Millet Bahçesi projesiyle ilgili de bilgiler verdi. Başkan Aygün, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinesinde devam eden çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte Millet Bahçesi’nin başta Çınarlı Mahallesi olmak üzere tüm Derince için çok önemli bir kazanım olacağını ifade etti. Başkan Aygün, ayrıca ziyareti esnasında sohbet etiği çocuklara oyun alanı oluşturmak için bölgede incelemelerde bulundu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99