Flaş Kocaeli

Efsane Doktor Emekliye Ayrıldı

Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma hastanesinin efsane doktorlarından Dr Orhan Fındık emekliye ayrıldı. Hastane personeli yapılan törenle çalışma arkadaşlarını uğurladı.

Hastane yönetiminde yapılan açıklamada şunlar söylendi. 2010  yılından bu yana kocaeli derince eğitim ve araştırma hastanesi’ nde kalp damar cerrahi hekimi olarak görev yapan hekimlerinden Doç. Dr. Orhan Fındık emekli olması münasebeti ile hastane başhekimi, yöneticileri ve çalışma arkadaşları tarafından kendilerine tebrik plaketi verildi.

 

 

Hastanemiz’de göstermiş olduğu başarlı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden başhekim Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın ;

emeklilerin yaşam ve birikimlerine ve tecrübelerine her zaman değer verilmesi gerektiğini hatırlatarak yaşamın her alanında bu birikimlerden yararlanılması gerektiğini vurguladı.

 

 

Programda yaptığı konuşmada bir süre önce geçirmiş olduğu covud 19- hastalığının tedavisinde  kendisi ile ilgilenen tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini sunan fındık başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada vefat eden sağlık çalışanlarına allahdan rahmet diledi.

 

27 yıllık hekimlik hayatının 11 yılının derince eğitim ve araştırma hastanesinde geçtiğini; çalışma arkadaşları ve ekibi ile birlikte bir çok hastaya şifa dağıttıklarının belirterek pandemi süresince fedakar ca çalışan sağlık ordusuna kolaylıklar diledi.

 

Doç. Dr. Orhan FINDIK    Kimdir?


1967 - İZMİT/KOCAELİ
Hacettepe Üniversitesi - 1993
Uzmanlık - Maltepe Üniversitesi - 2007
Kartal Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2007-2010  
Kocaeli Devlet Hastanesi 2010 
2010 Yılından İtibaren SBÜ Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmaktadır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Derinceli - 19 Mayıs 2021 23:40
Hastanenin en sevilen en sevecen doktoruymuş. Garibanlarıda hep kollarmış. Allah razı olsun ondan.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99