Flaş Kocaeli

Başkan Hürriyet'in Test Sonucu Pozitif Çıktı

İzmit Belediyesi'nin ürünü olan İzmit Kafası Bolum isimli derginin lansmanına katıldığında kendisini rahatsız hisseden Başkan Fatma Kaplan Hürriyet serum taktırmak için hastaneye gittiğinde yaptırdığı test sonucunda koronaya yakalanmış olduğunu öğrendi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet mide bulantısı şikayeti  yaşaması  üzerine Acıbadem hastanesinde tedavi altına alınarak kendisine serum bağlandı. 

 

Doktorunun tavsiyesi üzerine Covid 19  testi yaptıran Hürriyet'in,Test sonucu pozitif çıktı. Test sonucu pozitif çıkan Başkan Hürriyet’in tedavisine Acıbadem Hastanesinde devam edecek.

 

Geçtiğimiz günlerde 23 Nisan kutlamaları nedeniyle kentin dört bir yanına tır üzerinde dolaşan Hürriyet bu sırada midesini üşüttüğünü söyledi.

 

Kendisine telefon ile ulaştığımızda başkan Hürriyet iki gündür kendini iyi hissetmeyip  mide bulantısı şikayeti üzerine Acıbadem hastanesinde serum bağlattığını , buradaki doktorların tavsiyesi ile Covid 19 testi yaptırdığını,test sonucunun pozitif çıktığını, fakat kendisini çok iyi hissettiğini Tüm İzmitli hemşerilerine iletti.

 

Telefonla kendisine ulaştığımız başkanı Hürriyet gayet sağlıklı olduğunu 23 Nisan'da tırın üzerinde üşütmüş olabileceğini O yüzden mide bulantısı şikayetiyle hastaneye gittiğini yapılan testler sonucunda da Corona olduğunu öğrendiğini söyledi. Sesi oldukça dinç gelen  Fatma Kaplan Hürriyet tüm İzmit’lilere Selam söyleyerek gayet sağlıklı olduğunu belirterek " inşallah bu hastalığı da atlatarak tekrar görevinin başına geçeceğini, ve hizmetlerine devam edeceğini " söyledi.

 

Bizde Flaş Kocaeli Gazetesi ailesi olarak Başkanımıza Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyruz.

   

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Ragıp YAZICIOĞLU - 28 Nisan 2021 00:33
CENAB-I ALLAH (CELLE CELÂLÜHU) Geçmişeyler ve Acil Şifalar Nasipeyler ÂMİN.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99