Flaş Kocaeli

Hereke Nuh Çimento Limanındaki Gemide Mutasyonlu Virüs

Hereke Nuh Çimento Limanında Mutasyonlu virüsten bir kişi dün, bir kişide bugün iskelede önünde bir anda yere yığılarak öldüğü iddia edildi.

Dün gündüz saatlerinde olduğu yere yığılan gemi çalışanından  yaklasik 1 saat sonra bir kisi daha ayni şekilde gemi önünde düşerek hayatını kaybettiği gelen bilgiler arasında. 
 
Bu akşam saatlerine kadar Hereke Nuh Çimento limanına çok sayıda ambulans yanaştı. Edinilen bilgilere göre limana yanaşan bir gemide mutasyonlu virüs belirlendiği,  mutasyonlu virüsten dolayı gemi personeli karantina altına alındığı gelen bilgiler arasında. 
 
Mutasyonlu Virüs belirlenmeden önce gemi personelinin çarşıya çıktıkları iddiası Hereke'de paniğe neden oldu.
 
Yetkililerden bir açıklama yapılmazken gemi önünde polis ve sağlık ekipleri nöbet tutuyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Orada çalışan - 22 Nisan 2021 08:15
Bu haberde sadece bir kişinin öldüğü doğru gerisi yalan. Size kim bilgi veriyorsa yalan söylemiş. Sen gazetecisin iddia ile haber yapılmaz. Araştır bak doğru haber yap. Gereksiz yere insanları germe.
Adnan zanburkan - 21 Nisan 2021 22:47
Gerçekse durum Çok vahim bu durum virüs çok tehlikeli bir mutasyona dönüşmüş Eğer insanlar birdenbire düşerek anında ölüyorsa tehlike çok büyük demektir gemi karantine y alınmalı kesinlikle şehir içine hiç bir gemi personeli bırakılmamalıdır

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99