Flaş Kocaeli

Derince’de 23 Nisan Coşkusu Sosyal Medyada

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sosyal medyada kutlama programı düzenleyecek olan Derince Belediyesi, bayramın coşkusunu en güzel şekilde yansıtacak

Kovid-19 salgını nedeniyle bayramı bu yıl stadyumlarda kutlayamayacak olan çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu Derince Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden hazırladığı programla yaşayacak. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün facebook hesabından (facebook.com/aygunzeki) canlı olarak yayınlanacak programla birlikte bayram coşkusu sosyal medya aracılığıyla tüm vatandaşların evlerine ulaşacak.

 

Yerel müzisyenlerin seslendireceği birbirinden güzel eserlerin yer aldığı kutlama programı 23 Nisan Cuma günü saat 14:30’da başlayacak. Konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınlayan Başkan Aygün, “23 Nisan’ın coşkusunu sosyal medyada birlikte yaşayacağız. Tüm halkımızı 23 Nisan Cuma günü saat 14:30’da yerel müzisyenlerimizin katılımıyla gerçekleşecek kutlama programımızı sosyal medyadan izlemeye davet ediyorum” dedi.

 

 

23 NİSAN: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sosyal medyada kutlama programı düzenleyecek olan Derince Belediyesi, bayramın coşkusunu en güzel şekilde yansıtacak.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99