Flaş Kocaeli

Bayraktar’dan Kocaelispor Masterler’e Ziyaret

Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, Kocaelispor Masterler Takımı’nı ziyaret etti. Bayraktar, turnuva öncesi başarılar dilediği futbolculara antrenmanlar için Derince Belediyesi Spor Tesisleri’nin kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirtti.

Kocaelispor’a ve Türk futboluna uzun yıllar hizmet vermiş deneyimli futbolcuların yer aldığı Kocaelispor Masterler Takımı katıldığı organizasyonlarda kentimizi en güzel şekilde temsil ediyor.

 

Bu yıl 19-23 Mayıs tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek turnuvada mücadele edecek olan Kocaelispor Masterler takımı hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar da Kocaelispor Masterler takımının antrenmanını ziyaret ederek, tecrübeli futbolculara başarılar diledi.

 

Bayraktar, ayrıca sohbet ettiği futbolculara antrenmanlar için Derince Belediyesi Spor Tesisleri’ni kullanabileceklerini belirtti. Kadrosunda Kaan Dobra, Fevzi Açıkgöz, Nuri Çolak, Haydar Koç, Engin Öztonga ve Cem Sinan Vergül gibi bir döneme damgasını vurmuş yıldız isimleri barındıran Kocaelispor Masterlar da ziyaretleri ve destekleri dolayısıyla Bayraktar’a teşekkür etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99