Flaş Kocaeli

ŞahnConsept’ten geleceğe büyük yatırım

ŞahnConsept, okul öncesi çağındaki çocukların gelişimine katkı sunmak amacıyla okullara eğitici kitap ve oyun desteğini sürdürüyor

İzmit Mehmet Ali paşa mahallesi Zincirlikuyu Caddesi’nde ŞahnConsept markası ile faaliyet gösteren Şahinkayalar Danışmanlık Mobilya A.Ş. firması okul öncesi çocukların eğitimini desteklemeye devam ediyor.

 

Şahinkayalar Mobilya bu kapsamda yürüttüğü ‘çocuklar yetenekli doğar’ projesi kapsamında hediyeler vermeye devam ediyor.

 

‘DESTEKLER ARTMALI’

Kandıra ve Kartepe'den sonra Derince İshakçılarKöyü İshakçılar İlkokulu Anasınıfına akıl oyunları hediye eden firmanın proje yürütücülerinden Adem Şahinkaya, "Çocukların yeteneklerinin gelişiminde okul öncesi eğitim döneminin öneminin farkındayız.

 

Bunun için çocukların bilişsel ve zihinsel becerilerini geliştirmek adına akıl oyunları, sanatsal becerilerini arttırmak adına sanat etkinlikleri dosyası, el becerilerini kazandırmak adına oyun hamurları ve eğitici oyunlar ve hafızadaki kelime sayısını artırmak adınamasal kitapları hediye ediyoruz.Okul öncesi hediyelerimiz bundan sonraki aylarda da farklı ilçe ve okullarda devam edecektir.Okul öncesi eğitime desteğe katılımın artmasını arzu ediyoruz” dedi.

 

ŞAHİN: Özellikle köy okullarındaki okul öncesi kurumlara ulaşan ŞahnConsept, bu kapsamda öğrencilere eğitici oyun ve kitaplar hediye ediyor.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99