Flaş Kocaeli

Abdin Öztürk koronavirüse yenik düştü

İş İnsanı Öztürk Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Abdin Öztürk 3 haftadır yaşam savaşı verdiği koronavirüse yenik düştü.

Medikal Park Hastanesi yoğun bakım servisinden 3 haftadır koronavirüs ile mücadele veren iş insanı Abdin Öztürk'ten bugün öğlen saatlerince acı haber ulaştı. 

 

SEVENLERİNİ ÜZDÜ

 

Türkiye’nin koronavirüs mücadelesi devam ederken, son dönemde vaka sayılarında da adeta patlama yaşandı. Kocaeli’de yetkililer, “Şehirde mutasyonlu virüs atağı var” açıklaması yaparken, hemen her gün bir tanıdığımız, bildiğimiz insan koranavirüse yakalanıyor. Son zamanlarda Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen ünlü iş insanı Öztürk Akaryakıt İstasyonlarının sahibi Abdin Öztürk de koronavirüse yakalanmıştı. Öztürk'ten bugün acı haber geldi.

 

45 YAŞINDA KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

 

Bir süre önce koronavirüse yakalanan Öztürk Akaryakıt İstasyonlarının sahibi Abdin Öztürk, VM Medikal Park Kocaeli Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavi görüyordu. Sağlık durumu her geçen gün kötüleşen Öztürk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Başiskele'de ikamet eden Öztürk'ün cenaze bilgileri henüz netlik kazanmadı.1976 Iğdır doğumlu olan Öztürk, lise mezunu evli ve 4 çocuk babasıydı. Akaryakıt ve inşaat işi ile uğraşan Öztürk Başiskele'de ikamet ediyordu. Abdin Öztürk, 45 yaşında, daha gencecik yaşta aramızdan ayrıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Adnan zanburkan - 14 Nisan 2021 14:20
Allah rahmet etsin Mekanı cennet olsun Nur içinde yatsın değerli bir hemşehrimiz de değerli bir kardeşimiz de Öztürk ailesinin başı sağ olsun hemşerilerimizin başı sağ olsun sevenlerinin başı sağ olsun

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99