Flaş Kocaeli

Kardelen iş elbiseleri yeni yerinde

İş elbiseleri ve isg donanımları konusunda alanında deneyimli kardelen iş elbiseleri sade bir tören ile yeni yeri çarşı yapıda hizmet vermeye başladı.

Kardelen İş Elbiseleri yeni yerinde
 
İş elbiseleri ve İSG donanımları konusunda alanında deneyimli Kardelen İş Elbiseleri yapılan açılış töreni ile yeni yeri çarşı yapıda hizmet vermeye başladı.
 
Açılış töreninde İlimizin tanınmış iş insanı ve Kardelen İş Elbiseleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu Kılınç yanı sıra  Ticari Direktör Fatih Kocaman,  Kocaeli Tokatlılar  Dernek Başkanı Turan Şahin, Film Adamlar Yapım sahibi İlker Keleş, Akrida Tekstil Yön. Kurulu Başkanı Yavuz Özdemir, Huart Studios Y.Kurulu Üyeleri Bera Kalay, M.Enes Kılınç, Asist bilişim Yön. Kurulu Başkanı Murat Sözüdoğru, Deltaplus Ülke Direktörü Burçak Şimşek, Gülistan Endüstri Yön. Kurulu Başkanı Recep Taşyürek,  Starklips  Yön. Kurulu Başkanı Yunus Berber  ve birçok seçkin davetli katıldı.
 
Açılış sonrasında gazetemize mülakat veren Kılınç " 1992 yılından bu yana toplam kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti, yenilikçilik, ve dürüstlük değerleriyle çalışıyoruz.
 
İş elbiseleri ve iş güvenliği donanımlarında teknolojik üretim ve hizmet anlayışıyla kaliteyi müşterilerimizle buluşturuyoruz.
 
Yurtiçi ve yurtdışındaki satış ağımızı sürekli genişleterek ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Güçlü ve uzman kadromuz ile istikrarlı büyüme hedeflerimizi her gün bir adım daha ileri taşımanın gayreti ile yeni yatırımlarımızı sürdüreceğiz.
 
Kocaeli Bölgesine daha nitelikli hizmet verebilmek adına Çarşı Yapı A Blokta olan 560 metrekarelik mağazamızı açmış bulunmaktayız. Mağazamızda Kardelen, Armadillo, safe@work gibi kendi markalarımızın yanında, Mekap, Delta Plus, Sıxton, Starline, 3M, Karam gibi birçok markanın sunum ve satışını yapıyoruz.
 
GÜMÜŞ İYONLU MASKE ÜRETİYORUZ
 
Zor zamanlar yaşadığımız şu günlerde Kardelen ARGE ekibimizle Corona virüsüne karşı özel maskeler geliştirdik.
 
M 90 standartlarına sahip olan maskelerimiz, İçerisindeki bulunan gümüş iplik sayesinde, bakterilere karşı optimum seviyede etkinlik sunmaktadır. Antimikrobiyal özellik taşıyan gümüş iyonlu kumaştan üretilen maskelerimiz; yumuşak dokusu ile cildinizi tahriş etmeyen, hava geçirgenliği sayesinde rahat nefes almanızı sağlayan yıkanabilir özelliğe sahiptir.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99