Flaş Kocaeli

Genç Kocaelililer Derneği'nde Kongre Heyecanı.

Kısa adı GKD olan Genç Kocaelililer Derneği, 9 Nisan Cuma günü 24. olağan genel kurulunu yapacak.

Kısa adı GKD olan Genç Kocaelililer Derneği, 9 Nisan Cuma günü 24. olağan genel kurulunu yapacak. 

3 yıldır başkanlığını sürdüren Başiskele Belediyesinde Koordinatör olarak çalışan Umut  Ongül  kongrede tekrar aday olmayacağını açıkladı. 

 

Genç Kocaelililer Derneği'nin yeni başkan adayı ise seçime tek liste ile girecek olan Sinem Uçan'ın olacağı öğrenildi.

 

Doğma büyüme İzmit'li olduğunu söyleyen Sinem Uçan bu kentin istikbali olan Genç Kocaelililer Derneği'nde başkanlık görevini yürüteceği için onur ve gurur duyduğunu belirtti. 

 

Sinem Uçan yönetiminde,  Avukat, müzisyen, öğretmen gibi  farklı meslek dallarından çok güçlü isimlerin olduğunu söyledi 

 

Ayrıca pandemi nedeniyle evlerinde kaldıklarından dolayı sıkıntılı günler geçiren, psikolojileri bozulan gençlere yönelik birçok etkinlik yapacaklarını belirtti. Gençler için doğa yürüyüşleri, kültürel etkinlik ve geziler, Kocaeli'yi tanıtacak farklı projeler düşündüklerini belirtti. 

 

Uçan kongre günü kongre yerinde Corona virüse karşı her türlü önlemi alacaklarını, bu yüzden üyelerin gönül rahatlığıyla kongreye katılabileceklerini söyledi.

 
SİNEM UÇAN KİMDİR?
1984 İzmit doğumlu, ilkokulu Atatürk ilkokulunda, ortaokul ve liseyi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde okudu. Kocaeli Üniversitesi Fen Bilgisi öğretmenliği mezunu. İşletme ve Eğitim yönetimi alanında yüksek lisansı var.  İlk görev yeri Körfez İgsaş Ortaokulu, halen İzmit ilçede öğretmenliğe devam etmekte. Kocaeli’de farklı STK larda yönetici ve üye olarak görevleri bulunmakta.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Rotasız - 07 Nisan 2021 09:14
Birşey olmaz ya bu dernekten yazık aday kızımıza ama giden bldyeye.sizde milli eğitim bakanlığı danışman gidersiniz. AKD VERİMLİDİR.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99