Flaş Kocaeli

Gökhan Aladağ Mazbatasını Aldı

Büyük birlik partisi İzmit ilçe başkanı Gökhan Aladağ 19 mart cuma günü gerçekleşen kongrede İzmit ilçe Başkanı olmuştu.24 mart çarşamba günü İzmit seçim kurulunda müdüre Tuğba Kılınç'ın takdimiyle büyük birlik partisi izmit ilçe başkanı Gökhan Aladağ mazbatasına kavuştu.

Çiceği burnunda İlçe başkanı Aladağ yaptığı açıklamada ; bundan sonra izmit ve kocaeli deki siyasi denge eskisi gibi olmayacak dengelerin değişecek seçilmiş başkan olarak 1 yıllık çalışma  programımız hazır, belediye başkan adayımız ve meclis üyesi adaylarımız hazır. 

 

Bizim derdimiz bu dava için hazırladığımız planı  hayata geçirecek güzel işlere de imza atmak. Bunun için enerjimiz, aklımız, tecrübemiz ve heyecanımız var. Güzel de bir genç dinamik  ekip kurduğumuzu düşünüyoruz.

 

Ekibimizle birlikte 1 hafta içerisinde icra  kurulu oluşturmak için çalışma yapacağız. Allah kısmet ederse yeni yönetim kurulumuz ile beraber izmit e  değer katmak için gayret edeceğiz, mücadele edeceğiz  Allah'ın izniyle mazbatamızı aldık, arkadaşlarımız ile birlikte Öncelikle partimize, sonra da ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yapacak çok işlerimiz var, İnşallah güzel günleri hep birlikte göreceğiz

 

Yeni ilçe binamızı yakında il binası ile beraber genel başkanımız sayın MUSTAFA DESTİCİ'nin katılımı ile açacağız

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

İSMAİL SÖNMEZ - 25 Mart 2021 15:29
Yolun açıkolsun başkanım her daim yanındayız

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99