Flaş Kocaeli

Başkan Özlü Yaşlılar Haftası’nda 7’den 77’ye Gönüllere Dokundu

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “18-24 Mart Yaşlılar Haftası” dolayısıyla ilçenin ulu çınarlarını ziyaret etti.

Koronavirüs salgınından en fazla etkilenen yaşlıların kıymetinin bir kez daha anlaşıldığı bu zorlu günlerde “Yaşlılar Haftası”  dolayısıyla ilçenin ulu çınarlarını temizlik, maske ve mesafe kurallarına uygun olarak ziyaret eden Başkan Özlü, büyüklerini yalnız bırakmayarak gönüllerine dokundu.

 

Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün yaptığı ziyarette, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimi de eşlik etti. Yaşlı hemşehrilerini evlerinde tek tek ziyaret eden Özlü, büyüklerinin hem Yaşlılar Haftası’nı tebrik etti, hem de ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu, talep ve görüşlerini aldı.

 

Başkan M. Yasin Özlü, ziyaretler sırasında karşılaştığı geleceğin teminatı çocukları da mutlu etti. Çocuklara oyuncak bebek ve arabalar, çikolatalar dağıtan Özlü, günün anısına çocuklar ile fotoğraf da çektirdi.

 

BAŞKAN ÖZLÜ: ALLAH BÜYÜKLERİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

Başkan Özlü, ziyarette yaptığı açıklamada yaşlıların her zaman baş tacı olduğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu:

 

“Yaşlılarımız, dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan ve her zaman tecrübelerinden yararlandığımız en değerli varlıklarımız. Özellikle bu salgın sürecinde büyüklerimizin kıymetini daha çok bilmeliyiz. Onların sağlığı için Koronavirüs tedbirlerine daha çok riayet etmeli ve onları korumalıyız. Ulu çınarlarımızın gölgesi huzur bulduğumuz, kendimizi en iyi hissettiğimiz yerdir. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Bu zorlu günlerde Allah tüm yaşlılarımıza sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.”

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99