Hasan İle Didem muradına erdi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Hasan İle Didem muradına erdi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu Kartepeli gençlerin nikahlarına katıldı.Hasan ile Didem’in nikahını kıyan Üzülmez çifte ömür boyu mutluluk diledi

Hasan ile Didem’in Nikahını Kıydı

Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, bir ömür birlikteliğe evet diyen Hasan Bektaş ile Didem Sakarya’nın nikahlarını kıydı. Hafta sonu Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşen nikahta Bektaş ve Sakarya Aileleri çocuklarını evlendirdi. Çepni Mahallesi’nde oturan ve serbest meslek sahibi Süleyman Bektaş ile ev hanımı Huri Bektaş’ın Tezcan Fabrikası’nda çalışan çocukları Hasan Bektaş hayatını aynı mahalleden Frita Lays çalışanı Mustafa Sakarya ile ev hanımı Nilgün Sakarya’nın 2 çocuğundan biri olan Frito Lays çalışanı Didem Sakarya ile birleştirdi. Bir ömür birlikteliğe ever diyen gençlerin şahitliğini ise Mücahit Sakarya ve Hamza Türker üstlendi. Çiçeği burnunda çiftlere bir ömür boyu mutluluk dileyen Başkan Üzülmez, nikah akiti ardından aileleri de tebrik etti.

 

Acısu’dan Gelin Çıktı
Kartepe ilçesi Acısu Mahallesi sakinlerinden Zeliha ve Aslan Tandoğan’ın zarif kızları Ayşe Tandoğan, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki nikahla hayatını Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde oturan Ayşe Sarıoğlu ve Hasan Dalkılıç’ın yakışıklı çocukları Mehmet Muhammet Dalkılıç ile birleştirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun kıydığı nikahta çiftlerin şahitliklerini ise Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Mehmet Tandoğan, Mehmet Dalkılıç, Mecit Dalkılıç, Fevzi Ofluoğlu üstlendi. Bir ömür birlikteliğe evet diyen Ayşe ve Mehmet Muhammed Dalkılıç’a, mutluluk dilekleri eşliğinde evlilik cüzdanını veren Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez aileleri de tebrik etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99