Flaş Kocaeli

İYİ Parti'li Ümit Özdağ İstifa Etti

İYİ Parti kurucuları üyesi olan Milletvekili Ümit Özdağ Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı basın toplantısında Partisi'nden istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Parti kurucuları üyesi olan Milletvekili Ümit Özdağ Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı basın toplantısında Partisi'nden istifa ettiğini duyurdu. 
 
Ayrıca Ümit Özdağ Genel Başkanı Meral Akşener hakkında Zehir zemberek açıklamalarda bulundu. 
 
Ümit Özdağ genel başkanımız Sayın Meral Akşener randevu istememe rağmen bana randevu vermedi, ama Hdp'yi kahvaltıya davet etti dedi.
 
Ümit Özdağ Ayrıca Sayın Akşener HDP'nin Kars'ı kazanma sürecinde en önemli rol oynamıştır dedi. 

İYİ Parti Kurucular Üyesi ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, TBMM’de basın toplantısı düzenledi.

Özdağ'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

 

İYİ Parti'deki FETÖ'cü sızma, yapmış olduğumuz uyarılara rağmen devam etmektedir. İYİ Parti kuruluş amacından uzaklaşmıştır. İYİ Parti'den Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçilerin tasfiyesi, partinin kuruluşundan kısa bir süre sonra başladı. 

 

Akşener'e karşı bir genel başkanlık mücadelesi içinde olmadım. Asla parti içi muhalefet yapmadım. Akşener, FETÖ ile mücadelemden rahatsız oldu. Bu parti kurulurken Türk milliyetçilerine verdiğim bir söz vardı.

 

Ben kendimi bildim bileli Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğini savundum, savunmaya devam ediyorum. Akşener beni ihraç edecek kadar cesur değildir ama ben istifa ediyorum. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99