Flaş Kocaeli

Başkan Özlü 7/24 Sahada Hizmette

Başkan Özlü 7/24 Sahada Hizmette Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçe genelinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yakından takip etmeye devam ediyor.

Başiskele’ye güzel, kalıcı, sağlam ve estetik işler katmak için durmaksızın çalışan Başiskele Belediyesi ekipleri, kentin bir dört köşesinde çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Özlü de sık sık sahaya inerek çalışmaları yakından takip ederek, yetkili teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

 

Başkan Özlü ilk olarak geçen aylarda Fen İşleri Müdürlüğü Yerleşkesi’nde yapımına başlanan ve Atık Aktarma İstasyonu’nun inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Daha temiz ve yeşil Başiskele için geri dönüşümde örnek bir proje olacak Atık Aktarma İstasyonu ile kentte temizlik işleri hem daha ekonomik hem de daha süratli işleyecek.

 

HER BİR METREKAREYE ESTETİK DOKUNUŞLAR

Başiskele’nin her bir metrekaresine karış karış estetik dokunuşlar yapan Başiskele Belediyesi ekipleri, Karadenizliler Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çevre düzenlemeleriylede kente değer katıyor. Vatandaşların talepleri doğrultusunda ve belirlenen program çerçevesinde çalışmalarını sürdüren ekipler, son olarak Karadenizliler Camii’nin çevre düzenlemesini yapıyor. Başiskele Belediyesi’nin de yardımıyla yeniden inşaa edilen cami, cemaatine kavuşmak için gün sayarken çevre düzenlemesiyle estetik bir görünüm kazanacak.

 

Başkan M. Yasin Özlü’nün yakından takip ettiği çalışmalar en kısa sürede tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunulacak.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99