Flaş Kocaeli

Yasin Özlü Karlı soğuk Kış Günlerinde Kalpleri Isıtıyor

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü Karlı soğuk kış günlerinde kalpleri ısıtıyor. Bakıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin yüreğini ısıtan, umut kapısı olan Başiskele Belediyesi her gün yüzlerce ailenin sofrasına sıcak yemek ulaştırıyor.

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü Karlı soğuk kış günlerinde kalpleri istiyor.

 

Bakıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin yüreğini ısıtan, umut kapısı olan Başiskele Belediyesi her gün yüzlerce ailenin sofrasına sıcak yemek ulaştırıyor.

 

Başiskele Belediye Başkanı Yasin özlü aşevinde Bizzat kendi elleriyle yemek doldurdu. Yasin özünün bu hareketi yürekleri ısıttı.

 

Aşevinde pişiyor ihtiyaç sahibi ailelerin sofrasına gidiyor Başiskele Belediyesi her gün yüzlerce aileye sıcak yemek dağıtıyor

 

Başiskele Belediyesi aşevinde gıda mühendisleri kontrolünde hazırlanan  sıcak yemekler ihtiyaç sahipleri başta olmak üzere 65 yaş üzeri yaşlı hasta bakıma muhtaç ve evinde yemek yapamayan ailelere teslim ediliyor. Yemek yapamayacak durumda olan 65 yaş üzeri bireylere yatalak ve toplumdaki dezavantajlı gruplara sıcak yemek dağıtımı yapan Başiskele Belediyesi aşevi ile ihtiyaç sahiplerinin yanında yer almaya devam ediyor.

 

Başiskele belediye başkanı Yasin Özlü aşçı önlüğünüü giyerek ihtiyaç sahibi aileler için kendi elleri ile yemek doldurdu. Özlü'nün bıu hareketi görenlerin kalplerini ısıttı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Adnan zanburkan - 16 Şubat 2021 12:55
Tebrik ediyoruz Yasin başkanı güzel bir hizmet

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99