Flaş Kocaeli

Kayıp doktoru arama çalışmalarına ara verildi.

Başiskele'de bulunan özel Akademi hastanesi doktorlarından Uğur Tolun'u arama çalışmalarına Sabah devam edilecek.

Pocket Kocaeli ekip lideri Abdurrahman Eke hava muhalefeti nedeniyle çalışmalara Sabah devam edileceğini açıkladı. 

 

Kartepe'ye çıktığı ve bir daha kendisinden haber alınamadığı belirtilen doktor Uğur Tolun'un arama çalışmaları havanın kararması ve kar yağışı sebebiyle ara verildi. Yetkililer arama çalışmalarının sabah erken saatlerde  devam edeceği belirtti.

 

Elde edilen bilgilere göre kayıp doktor Uğur Tolun'un Kartepe Geyik alanındaki arama çalışmalarına Polis, Jandarma, Akut ve Afat olmak üzere 3 ekip,  9 araç ve 12 personel ile gerçekleştirildi. Bölgede yapılan arama ve cep telefonu kayıtlarından o bölgede olduğuna dair hiçbir ize raslanamadığı öğrenildi. Sabah doktor Uğur Tolun'un bulunmasına yönelik çok yönlü araştırma yapılası bekleniliyor. Tolun'un gerçekten kayıp mı?  yoksa başına bir iş mi  gelip gelmediğine yönelik araştırma yapılacak.

 

BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

 

Kocaeli’nde özel bir hastanede görev yapan ve geçirdiği beyin kanaması sonrasında uzunca bir süre tedavi gördükten sonra taburcu olan Dr. Uğur Tolun'un (51) önceki gün gittiği Kartepe’den, bir daha geri dönmeyince, AFAD ve AKUT ekipleri arama kurtarma çalışması başlattı. Kocaeli Başiskele İlçesinde hizmet veren özel bir Hastane’de Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalışıyordu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99