Flaş Kocaeli

Turan, Kandıra’nın tanıtımı için yolculuğa çıkan sporcuları uğurladı

Babalı mahallesinde faaliyet gösteren Danube Dalga Sörfü Kulübü ekibi, Kandıra’nın tanıtımı ve yeni sörf alanları keşfetmek adına Karadeniz Turuna çıktı.

Kandıra Belediyesi, Danube Sörf Kulübü ve MellowTurkey ekibinin ortaklaşa düzenlediği etkinlik 21-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşirken kulüp sırasıyla; Kastamonu, Sinop, Samsun ve Ordu’da bilinmeyen sörf noktalarını keşfedecek ve sörfe elverişli sahillerin haritasını çıkaracaklar.

 

Bu etkinlikteki en önemli amaçlarının dalga sörfü yapılacak yerlerin haritasını çıkartmak olduğunu söyleyen Danube Sörf Kulübü Antrenörü Tolga Hadimoğlu; “Karadeniz sahillerine olan ilgiyi arttırarak sörf sporunu gençlere sevdirmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda da ilçemizin tanıtımını yaparak Kandıra’mızın spor ve sörf alanında anılmasını istiyoruz.  Bu etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan Kandıra Belediye Başkanımız Adnan Turan’a da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Babalı sahillerimizin sunduğu sörf olanaklarının tanıtımını yapmak adına çıktıları yolculukta Sörf Kulübünü uğurlayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; “İlçemizde hizmet veren Sörf Kulübümüz Karadeniz sahillerini keşfederek ilçemizin tanıtımını gerçekleştirecekler. Gidecekleri il ve ilçelere Kandıra’mıza özgü hediyelerimizi ve selamlarımızı da ayrıca gönderdik. Kendilerine Kandıra’mızın tanıtımına sağladıkları katkılardan dolayısıyla teşekkür ediyor, hayırlı yolculuklar diliyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99