“Beni Daha Fazla İnsan Duysun” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

“Beni Daha Fazla İnsan Duysun”

5. albümü “Senden Sonra” ile sevenlerine merhaba diyen Sevda Gül, Türkü sevdasıyla çıktığı yolculukta emin adımlarla ilerliyor.

Türkiye’nin her yerinde sahne aldığını söyleyen Sevda Gül, Türkü dinleyicisi kendisini her zaman bir kraliçe edasıyla el üstünde tuttuğunu söylerken “Mesleğim vazgeçemeyeceğim hayat gerçeğimdir” dedi. “Senden Sonra” isimli albümünün müzik yönetmenliğini Müslüm Eke üstlenirken, her eserin doğasına ve yapısına uygun soundları çıkaracağına inandığı işinde çok başarılı olan 4 aranjör Mehmethan Dişbudak, Serhat Şentürk, Toylan Kaya, Tarkan Ergün, Müslüm Sevim ile albümünde çalıştı. İlk klip çalışmasını Yekta Özbilen yönetmenliğinde, söz- müzik Arif Kurt’ a ait olan “Senden Sonra” isimli esere yaptı. Tokat’lı olan Sevda Gül “Kıvırcık Ali’ den sonra hemşerilerimizin en çok desteğini ve övgüsünü alan sanatçı olmak benim için önemli bir gururdur” dedi. Özel bir imaj çalışması yapmadığını söyleyen Sevda Gül “Sokaktaki yaşıtlarım daha çok ne tarz giyinmeyi benimsiyorsa benim tercihimde o oldu, kendimi farklı yapacağım diye komik hallere sokmadım.” diyerek imaj endişesi taşıyan meslektaşlarına da bir gönderme yaptı. Sebahat Akkiraz ve Güler Duman’ ın kendisinin en büyük idolleri olduğunu söyleyen Sevda Gül, “Pop müzik sanatçılarının Türkülerimizi kendi sound anlayışlarıyla sevenlerine sunması benim için ayrı bir keyif, özellikle Tarkan yorumuyla Uzun İnce Bir Yoldayım dinlemek büyük mutluluk” dedi. “Beni Daha Fazla İnsan Duysun” sloganıyla 5. Albümünü Güvercin müzik etiketiyle Türkü severlerle buluşturdu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

arif - 22 Haziran 2016 03:23
sevda.hanim.sizin.sidilerinizi.bulamiyorum.sisin.turkulerinizi.ailecek.cok.dinliyoruz.,amasidinizi.burnlamiyoruz.sizi.seviyoruz.yardimci.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99