Flaş Kocaeli

İlçe Başkanı Güney’e ziyaretçi akını

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığının 5. olağan kongresinde İlçe Başkanı seçilen Av. Ali Güney, ziyaretçi akınına uğruyor.

AK Parti İzmit ilçe başkanı Av. Ali Güney, 20 Eylül Pazar günü gerçekleşen kongre sonrasında, AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nda tebrik ve ziyaretçilerini kabul ediyor. Güney’eAK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri ile teşkilat mensuplarının ziyaretleri sonrası, MHP İzmit İlçe Başkan yardımcısı Semih Serdar Türeyen ve Cumhur ittifakı İzmit Belediyesi MHP Meclis Üyesi Engin Duymaz İlçe Başkanlığımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

GÜNEY’E DESTEK MESAJLARI

AK Parti Kuruçeşme bölgesi istişare kurulu üyelerinden geçmiş dönem Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman, geçmiş dönem Meclis Üyesi İsmail Gün, Mahalle Başkanı Mehmet Eker, Mahalle Başkanı Musa Yazıcı, İlçe Yöneticisi Ali Kılınç ve Kuruçeşme esnaflarından Mustafa Gün ilçe başkanlığına yeni seçilen Av. Ali Güney’i ziyaret ederek tebrik ve destek mesajı verdiler.


MUHTARLARIMIZ İLE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

Kocaeli Kurumsal Arabuluculuk Merkezi’nin kurucularından Av.Tamer Ejderoğlu, Av.Batuhan Kandemir ve Av.Berk Uluç ilçe binamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Meslektaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Ali Güney, ardından, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe ve İzmit mahalle muhtarlarını kabul etti. Muhtarlar ile birlikte uzun süre sohbet eden Güney, İzmit’imiz için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 

STK ve AK Parti teşkilatlarından gelen ziyaretçilerini yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ağırlayan Av. Ali Güney ziyaretler sırasında “AK Parti ailemiz ile birlikte olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyorum. AK Parti ailemiz her geçen gün büyüyor ve giderek daha da güçleniyor. Şahsım ve yönetim kurulumuza olan teveccüh bizleri mutlu ediyor. Bizlere katılım ve destekleriyle ziyarete gelen tüm dava arkadaşlarımıza, büyüklerimize, yeni yönetimimiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Birlikte bu davaya hizmet etmenin onurunu, hep birlikte yaşayacağız. Hep birlikte; daha huzurlu daha mutlu bir İzmit için daha çok çalışacağız.”Dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99