Gülsüm Ve Cemil Dünya Evine Girdi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Gülsüm Ve Cemil Dünya Evine Girdi

Derince'nin tanınmış ailelerinden Tarihi yeşilhan Çaycısı işletmesinin sahibi merhum Celal Yılmaz ve Kebire Yılmaz'ın oğlu Cemil Yılmaz ve Arife ve merhum Mahir destebaşı çiftinin güzel kızları Gülsüm İle dünya evine girdi.

İzmit Tanyıldız düğün salonunda gerçekleşen düğün’e iş ve siyaset dünyasından yoğun katılım sağlandı

İzmit Tanyıldız düğün salonunda yapılan Düğün töreni ile evlendiler.

İzmit Tanyıldız Düğün salonunda yapılan düğün törenine İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve eşi Murat Hürriyet, Ak Parti eski il Başkanı Mahmut Civelek, Chp İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar, Tokatlılar dernek başkanı Turan Şahin, İzmit Belediyesi Zabıta müdürü Hüseyin Demirkır, Flaş Kocaeli Gazetesi yazarı Şemsettin Saral, ve Destebaşı ve Yılmaz ailesinden birçok davetli katılırken, konuklar genç çifte ömür boyu mutluluklar dilediler.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet yaptığı konuşmada uzun zamandır bu anı bekliyorduk, Cemil kardeşimizin evleneceğini hayal bile edemiyorduk ama oldu, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerim dedi.

Ayrıca Başkan Hürriyet biz başkaları gibi 3 veya 5 çocuk tavsiyesinde bulunmuyoruz, Allah hayırlı vatanına ve Atatürk inkilaplarına bağlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

byneo - 28 Nisan 2022 00:15
Allah mesut bahtiyar etsin güzel çiftimize. Mutluluklar dilerim....
Turan Şahin Kocaeli Tokatlılar Dernek Bşk - 03 Aralık 2019 00:49
Mutluluklar diliyorum ADAMA

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99