Başkan Baran İmam Hatip Okulu Öğrencilerini Makamında Ağırladı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Baran İmam Hatip Okulu Öğrencilerini Makamında Ağırladı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez İmam Hatip Ortaokulu yöneticilerini ve öğrencilerini makamında ağırlayarak yeni çalışmaların müjdesini verdi.


Başkan Baran Öğrencilerle Çeşitli Sohbet Gerçekleştirdi
Körfez’de yürütülen eğitim çalışmalarına büyük destek veren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Eğitime yüzde yüz destek kapsamında Körfez’deki tüm okullara sınırsız destek ve hizmet veriyor. Okullara yapılan yardımlar ve hizmetlerin yanı sıra öğrencilerin eğitimlerini rahatlıkla görebilmesi adına son teknolojik ürünleri öğrencilerle buluşturuyor. Bu Kapsamda Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür amaçlı bir ziyaret gerçekleştiren Körfez İmam Hatip Ortaokulu idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri Başkan Baran’a eğitim çalışmaları yanı sıra gerçekleştirdikleri sosyal faaliyetler hakkında da bilgiler verdi.

 

Başkan Baran’a Teşekkür
Belediye çalışmaları, önümüzdeki 5 yıl süresince hayata geçirmeyi planladığı projeler, sosyal projeler gibi konular hakkında bilgi alan öğrenciler, park ve çocuk oyun alanları için de teşekkür ederek, yeni parkların yapılacağı müjdesini de aldılar. Körfez İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ercan Mengüloğul ve yardımcısı Serkan Soysal, Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ederek, “Bugüne kadar düzenlediğimiz etkinliklerde ve programlarda belediyemiz ve başkanımız her zaman yanımızda oldu. Belediyemizin desteği ile daha iyi daha kaliteli eğitimi öğrencilerimizle buluşturuyoruz” ifadelerini kullandı.


Öğrenciler Başkan Baran İle Hatıra Fotoğrafı Çektirdi
Körfez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile neşeli sohbetler Belediye Başkanı İsmail Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Belediye ve belediyecilik ile ilgili Başkan Baran’a çeşitli sorular soran Körfez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Başkan Baran’la hatıra fotoğrafı çektirdi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ziyaretlerinden dolayı öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür ederek çeşitli hediyeler takdim etti, derslerinde başarılar diledi.


Körfez İmam Hatip Ortaokulu idarecileri ve öğretmenleri, yoğun programlarına rağmen öğrenciler için vakit ayırdığından dolayı Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99