Akça Koca Platformu İstanbul’da - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Akça Koca Platformu İstanbul’da

Hasan Uzunhasanoğlu Başkanlığındaki Akça Koca Kültür Platformu üyeleri Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya ile İstanbul Üsküdar Fethipaşa Korusu Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

Eşi Müjgan Büyükkakaya ile birlikte toplantıya katılan Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya, “Avrupa Birliği ve Türkiye İlişkileri” konusunda bilgi verirken, Akça Koca Kültür Platformu üyelerinin ülke ve dünya gündemi ile ilgili sorduğu çok sayıdaki soruyu da cevapladı.

Yemekli toplantıya; Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu, Platform Yönetim Kurulu üyeleri; Dr. İsmail Çapcı, Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen, Dr. Ayşe Zeynep Turan, İnşaat Yüksek Mühendisi Coşkun Karakadılar ile Av. Zeki Hacıibrahimoğlu, Marmara Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Orhan Akınoğlu, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Dr. Oktay Taşolar, Menkul Değerler AŞ Kocaeli Şube Müdürü Cihat Kaymas, Dr. Mehmet Ayas, Ekonomist Necati Pilavcı, Harita Mühendisi Ali Kahraman ve eşleri katıldı.


Toplantı Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu’nun, Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya’ya teşekkür ederek, plaket takdim etmesi ve Fethipaşa Korusu Sosyal Tesisleri merdivenlerinde fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99