Başkan Üzülmez, başarılı öğrencileri ödüllendirdi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Üzülmez, başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ilimizde yapılan okullar arası Yıldız Erkekler ve Kızlar Futsal’da Kocaeli ikincisi olan Pakmaya Ortaokulu ile Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu takımlarını makamında ağırladı. 5-8 Mart tarihleri arasında Edirne’de düzenlenecek Grup müsabakalarında ilçemizi ve ilimizi temsil edecek takımları tebrik eden ve ödüllendiren Başkan Üzülmez öğrencilere bölge maçlarında başarı dileklerinde bulundu.

Sporu seven ve sporcu kimliği ile bu alanda yatırımları ve desteği ile takdir gören Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve gelmesi sonrası ilçenin adı sportif başarılarla anılmaya devam ediyor. Kartepe Belediyespor ve Derbentspor’un süper amatör lige yükselmesi ardından salon sporlarında okul takımları da elde ettiği başarılar ile Kartepe’ye değer katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonuçlanan okullar arası Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Futsal’da Kartepe ilçesi okul takımları elde ettiği ikinciliklerle ümit vaat ediyor.

Okul takımları düzeyinde sportif başarıları ile ilimizi ve ilçemizi temsil etme hakkı kazanan Yıldız Erkekler Futsal ikincisi Pakmaya Ortaokulu ile Yıldız Kızlar Futsal ikincisi Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokul takımları elde ettikleri kupa ve madalyaları Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ile paylaştı.

Pakmaya Ortaokulu Müdürü Mazlum Temizkan, Beden Eğitimi Öğretmeni Coşkun Sargın ve sporcu öğrenciler ile Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu Müdürü Mehmet Yılmaztürk, Beden Eğitimi Öğretmeni İmam Karacık ve sporcu öğrencileri ağırlayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, başarılarından dolayı tebriklerini iletti.

Başkan Üzülmez, beraberinde Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır, Futbol Koordinatörü Faruk Sarman ve meclis üyeleri Selahattin Aktop ile başarılı öğrencileri elde ettikleri derecelerden dolayı eşofman takımı ile ödüllendirdi. Geleceğin teminatı olan çocukların sportif alanda elde ettiği başarıların devamını diledi.

Başkan Üzülmez, 5-8 Mart tarihleri arasında Edirne’de düzenlenecek grup müsabakalarında ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığı okul takımlarına ulaşım ve konaklama konusunda destek sözü verdi. Başkan Üzülmez’in başarıyı ve başarıları ödüllendirmesinden dolayı teşekkür eden sporcular da bölge maçlarında ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek kupa ile dönme sözü verdiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99