Flaş Kocaeli

Op. Dr. Levent Demirci’nin yeni kliniğini açıldı

2005 yılından bu yana devlet hastanelerinde Kocaeli halkına hizmet veren Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Levent Demirci yeni kliğinin açılışı yoğun katılım ile gerçekleşti.

2005 yılından bu yana devlet hastanelerinde Kocaeli halkına hizmet veren Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Levent Demirci yeni kliğinin açılışını gerçekleştirdi. Kliniğin açılışına İYİ Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Serdar Kaman,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.  Açılışta katılımcılara kokteyl ikramı yapıldı. Kurdele kesimi öncesinde işyerinin hayırlı olması için dua yapıldı. Ardından İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman konuşma yaptı. Kaman, “Yeni açılan bu klinik hayırlı ve uğurlu olsun. Buradan geçen her hasta şifa bulsun. Her kazanç bereket getirsin” diye konuştu. Akabinde açılış kurdelesi kesildi. Ayrıca klinikteki duvarlardaki resimlerin sahibi olan İrfan Hasra ve Dilek Hasra resimleri de katılımcılar tarafından dikkat çekti.

 

ARALIK AYI İTİBARİYLE HASTA KABULÜNE BAŞLADIK

Kocaeli halkına daha iyi hizmet vermek adına kendi kliniğini açtığını dile getiren Op. Dr. Levent Demirci,” Geçtiğimiz Aralık ayı itibariyle hasta kabulüne başladık. Resmi açılışını bugün gerçekleştirdiğimiz kliniğimizde; Burun Estetiği, Endoskopik Sinüs Cerrahisi (Sinüzit Ameliyatı), Burun Radyofrekansı, Kepçe Kulak Cerrahisi, Saç ve Kaş Cerrahisi, Yüzde İyi ve Kötü Huylu Lezyonların Çıkartılması, Estetik işlemler, Allerjik Deri Testleri yapılmaktadır. Ayrıca kliniğimizin çeşitli özel sigorta ve bankalarla muayene ve tedavi anlaşmaları mevcuttur” ifadelerini kullandı.

 

OP. DR. LEVENT DEMİRCİ KİMDİR

Op. Dr. Levent Demirci 1974 yılında Denizli’de doğdu. ilk orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamladı. 1997 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2004 yılında Abant İzzet Baysal Üniversite’sinde Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahı olarak ihtisasını tamamladı. 2005-2018 yılları arasında Kandıra Devlet Hastanesi, GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmit Seka Devlet Hastanesi, Kocaeli Devlet Hastanesinde çalıştı. Bu süre içinde İzmit ve İstanbul’da Burun Estetiği, Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Burun Radyofrekansı, Saç ve Kaş Cerrahisi, Allerjik Rinit alanlarında çalışmalarda bulunan Levent Demirci evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

IMG_4358

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99