Flaş Kocaeli

Manav Platformu Bilnet’i ziyaret etti

ocaeli Manav Türkleri Dayanışma Platformu Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından Kocaeli Manav Türkleri Dayanışma Platformu, Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettİ.

‘BİZLERİ GURURLANDIRDINIZ’
Platform sözcüsü olarak konuşan Engin Tümer; “Kocaeli’ye örnek olacak bir projeyi Tepeköy Mahallesi’ne kazandırarak adeta bölgeye değer kattınız. Şehrimize çok güzel bir okul kazandırdınız. Burada ülkesine ve ailesine faydalı gençlerimizin yetişeceğinden eminiz. Başarılar diliyorum. Bölgemiz insanlarının faydalı işler yapması, kaliteli temiz işlerle anılması bizleri her zaman gururlandırmıştır. Bu sebeple bizler de Kocaeli Manav Türkleri Dayanışma Platformu olarak hem teşekkür etmek ve hem de hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istedik” dedi. Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz da Kocaeli Manav Türkleri Dayanışma Platformu üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür ederek kampüs hakkında bilgiler verdi.
 
 

 
 

 

 
 
 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99