Galaksi Düğün Salonu yenilendi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Galaksi Düğün Salonu yenilendi

Derince Yenikent Mahallesi’nde bulunan Galaksi düğün salonları eşsiz manzarasıyla, şehrin merkezinde gözde bir mekan. Her detayı özenle tasarlanan Galaksi Düğün Salonlarında davetlilerine kendilerini özel hissettiren bir konseptle yenilendi. Galaksi yönetimi yenilenen salonlarıyla ilgi şunları söylüyor, “
Profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleriyle birlikte donanımlı orkestrasıyla nişan, kına, düğün, sünnet, konferans, eğitim seminerleri, şirket toplantıları, lansman ve bayi toplantıları, vakıf ve dernek yemekleri, mezuniyet geceleri, mevlit ve iftar yemeği organizasyonu ile Galaksi tecrübesiyle sizlerleyiz”

 

O EN ÖZEL GÜNDE GÖRÜŞMEK ÜZERE…

Beyaz Saray Düğün Salonu, 1100 m2 kapalı alan üzerine kurulan salonumuz 300 kişiden 800 kişiye kadar tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirmekte. Bu alana ek olarak 300 m2 çocuk oyun alanı ve kafetarya mevcuttur. Yıldız Düğün Salonu, 900m2 alan içerisinde 300 kişiden 600 kişiye kadar siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir. 600m2 çocuk alanımız ile küçük misafirlerimize keyifli vakitler yaşatmakta.

 

TEPEDEN TIRNAĞA YENİLENDİ…

Beyaz Saray ve Yıldız Salonlarından oluşan Galaksi Düğün Salonları tepeden tırnağa yenilendi. Bölgenin nerdeyse bütün düğünlerinin gerçekleştiği mekanlar bölge sakinlerine hizmet veriyor. Hayallerinizin düğününü gerçekleştirebileceğiniz düğün salonları en ince detayların da yer aldığı bir mekan haline geldi. Detaylı bilgi almak ve salonlarımızı incelemek için www.galaksidugunsalonu.com web adresini ziyaret edebilir.

 

KIŞ AYLARINA ÖZEL DEV KAMPANYA…

Evlenecek çiftlere müjde... Yenilenen tasarımı ve kış aylarına özel indirimiyle evlenecek çiftlere çok özel bir hizmet sunuyor. Bilgi ve keşif için mekanımızı ziyaretinizi bekliyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Beyhan - 18 Ağustos 2023 14:30
Kına için Kasım ayına salon tutmak istiyoruz ama video nuz yok fiyatlarını öğrene bilirmiyim
rabia gökçe 18 mart 2015 - 18 Mart 2015 12:01
Benim düğünümde burada oldu ve çok memnun kaldık hizmet ve ilgi alakalarindan dolayı çalışanlarına çok teşekkür ederim her şey mükemmeldi.
jale ekinci - 15 Şubat 2015 11:25
değişim olduktan sonra ilk düğün benimdi gercekden para harcamışlar ve kaliteli bir düğün salonu düğün bitinceye kadar hep ilgi ve isteklerimizi yerine getirdiler...kocaeliyede böle bir solan gerekliydi tek kelimeyle mükemmeldi..

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99