Flaş Kocaeli
Şemsettin Saral
Okunma Sayısı: 1632
Şemsettin Saral

MUTSUZ C.H.P

29 Kasım 2019 tarihli yazısı

Chp de olağan seçim süreci bilindiği gibi delege seçimleri ile devam ediyor. İzmit ilçe merkezkede bulunan mahalle delege seçimleri bitti.Sıra köylere geldi (şimdi mahalle olarak geçiyor) merkezde delege seçimleri bitmesine rağmen halâ net bir şekilde ben Chp ĺzmit ilçe başkanlığına adayım diyen çıkmadı.

Basına yansıyan birtek Sayın SEFA SÖZER  aday olabilirim açıklamasından başka.Sayın SÖZER Chp İzmit ilçe başkanlığının her kademesinde yer almış iyi partili sevenledinin çok olduğuna inanıyorum.

Sayın Sefa SÖZER' in aday olabilirim açıklamasını  dil sürçmesi olarak kabul ediyorum.Sayın SÖZER' in CHP İZMİT ilçe başkanlığı na net bir şekilde adayım demesini beklerdim.

İzmit ilçe merkezinde delege seçimleri yapılırken sayın baskanlara da çok büyük tepkilerin olduğunu gözlemliyorum.Tepkilerin en çoğu belediye başkanı sayın Fatma Kaplan HÜRRİYET'e ve ilçe başkanı sayın Hakan ÇAKAR' a

Tepkilerin çoğunlukla işe alımlarla ilgili ya partili olmayan yada ağırlıklı bir iki mahalleden olması.Bazı partillerin başkanlar ile şahsi sıkıntıları.

Bütün bu sıkıntıların sebebi belediye meclisinde çoğunluğun CHP de olmaması bu durumun böyle olmasına sebep yine Chp nin kendisi çünkü seçimler de meclis üyelerini beyenmeyip aynı sandıkta başkana oy verip meclis üyelerine oy vermeyen Chp seçmeni.

Bugün meclisten istediği yetkiyi alamayan başkan da seçim öncesi vaad ettiği projelerini hayata geçirememekten ve parti tabanını memnun edememekten şikayetçi.
                                                       Saygılarımla

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Devirimci - 05 Aralık 2019 11:50
Mutsu chp değil CHP yi mutsuz eden kişiler var
İzmitli - 02 Aralık 2019 23:56
İyi güzel anlatıyorsunuz da parti seçim dönemi Fatma hanımın arkasında durdumu bunu dürüstçe yazamıyorsunuz! Chp seçmeni başkana oy verip mecliste oy vermemezlik yapmadı algı yaratmayın. Ak parti seçmeni Fatma hanımın şahsına oy verip mecliste Chp ye oy vermedi. Burda Chp yi öven yazılar yazmanın anlamı yok. Dürüst analiz yapın kendi kaleminizle yazın...

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99