Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Okunma Sayısı: 765
Hüseyin Öziri

GÜLÜMSE İZMİT HÜRRİYET GEL" meye çalışıyor".

09 Nisan 2019 tarihli yazısı

Seçimler bitti, Kocaeli'nin 9 ilçe ve 1 büyükşehir  başkanı mazbatasını aldı, personeli ile tanıştı, atamalarını yaptı, projelerini imzaladı. Kısacası haldır haldır çalışıp ilçelerine hizmet vermeye başladı.


Hizmete başlayamayan İlçelerden biride İzmit, İzmit'in yeni başkanı CHP li isim Fatma Kaplan Hürriyet.Peki neden mazbata verilmedi Hürriyet'e ? cevap çok basit, çünkü seçim kuruluna itiraz edilmiş onun sonucu bekleniyor muş, hayır asıl sebep Kocaeli'de CHP ye kaptırılan tek ilçe İzmit.

 

Buda Fatma Kaplan HÜRRİYET'in başarısı. Halbuki Eski belediye başkanı Nevzat Doğan Fatma Kaplan Hürriyeti tebrik etti, AK parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül Fatma Kaplan Hürriyeti tebrik etti. Kim ne derse desin " sezarın hakkı sezara".İzmit halkı bu seçimde Fatma Kaplan Hürriyet dedi, verin artık şu mazbatayı İzmit hizmet bekliyor, gerçi Fatma hanım mazbata olmasa da sokakta halkın arasında, statda taraftarın arasında olmaya devam ediyor, tıpkı geçen sene olduğu gibi tıpkı seçimden önce olduğu gibi, tıpkı seçim sürecinde olduğu gibi.


Kim ne derse desin, bu seçimi CHP değil Fatma Kaplan Hürriyet ismi kazandı.


Belediye personeli haklı olarak huzursuz, Fatma Hanımın izleyeceği politikayı çok merak ediyorlar. Ama benim emin olduğum bir şey var, Fatma Kaplan Hürriyet öncelikle hak hukuk ve adalet ilkesine göre hareket edecek, nasıl İzmit halkını madur etmeyecekse, İzmit Belediyesi’nde çalışanları da mağdur etmeyecektir. Tabiiki diğer başkanlar gibi kendi ekibini kuracak, bu en doğal hakkı, fakat ince eleyip sık dokuyacak yazın bunu bir kenara.

Son olarak  verin şu mazbata denilen kağıt parçasını, İzmit Fatma ablasını bekliyor diyorum

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99