Flaş Kocaeli
Şemsettin Saral
Okunma Sayısı: 2456
Şemsettin Saral

BAHAR GELDİ

03 Nisan 2019 tarihli yazısı

 

BAHAR GELDİ 
Yerel seçimlerde Millet ittifakının sloganı Martın sonu bahar idi.Bu slogan özellikle büyük sahil ve metropol şehirlerde İstanbul,Ankara,Adana,Mersin gibi çok büyük oranda tuttu.Bu büyükşehirler partiler için çok çok önemlidir.

 

Bu büyük şehirler Türkiye ekonomisinin hemde nüfusunun bel kemiğidir.Ak parti ye kazanılan iller bakımından bakarsak sayısal olarak birinci sırayı almıştır ama 25 yıldır yönettikleri bu şehirleri kaybederek hem oy hemde prestij olarak çok şey kaybetmiştir.Millet ittifakı sadece saydığım illeri alarak Sayısal olarak geri kalsada bir söz vardır Galiptir mağlul sayılmaz.


İşte bu noktada İZMİT İlçe belediye başkanlığını kazanan sayın FATMA KAPLAN HÜRRİYET bu konumda 15 yıldır 13.0 galip gelen Ak parti zırhını delmiş her  ne kadar belediye meclis üyeleri sayısında geri düşsede kaleyi  tek başına en içten yıkıp geçmiştir.Akp İzmit'i kaybetmemek için adeta büyükşehirden bile vazgeçme konumuna dahi gelmiştir.Ankara'dan İzmit'e gelmeyen en üst seviyede eski yeni milletvekili,bakan,yönetici kalmamıştır.

Tüm bunlar yetmiyormuş gibi birde sırf karalama,çamur atma adına korsan gazete çıkartarak ev,ev,sokak,sokak dolaşarak hatta aracların üzerlerine bırakarak dağıtmışlardır.işte bu hareket bu çirkin kanpanya ya 15 yıldır Akp ye oy verenler tarafından da tepki görmüştür.Bu tepki sandıklarada yansımış olduğunu hepimiz gördük.

Bu karalama kanpanyasına kulak asmayan sayın FATMA KAPLAN HÜRRİYET projelerini anlatmaya insanlarımızın dertlerini dinlemeye insanların içinde olmaya daha fazla bulunmaya gayret göstermiştir.

Sayın FATMA KAPLAN öyle sloganla gönül işi dememiş.Adı Gönül olan değil gönlünde İZMİT,gönlünde insan olan bir kişilik ve duruş sergiliyerek BAHARI getirmiştir. 
                                                                Saygılar

not.ne güzel adam dın be YILDIRIM
Mekanın cennet olsun.
Sizede geçmiş olsun sayın HASAN KANDAZ.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

H. Kalınkara - 03 Nisan 2019 15:00
Oyumuzu verdik yarı bahar diyelim inşallah umduğumuz gibi olur Hürriyet Hanım temennim o

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99