Emre Kıyga
emre_kiyga@hotmail.com
Okunma Sayısı: 930
Emre Kıyga

Yazık!

13 Eylül 2018 tarihli yazısı

Biliyorum hep stad hakkında yazıyorsun diyeceksiniz ama 100 kere ,1000 kere  de olsa yine yazacağım, malumunuz stadın açılışını Fatsa maçı ile yaptık, eksikler var mı var, bir kısmı kısa bir kısmı uzun vadede çözülebilecek eksikler bunlar, benim deyinmek istediğim konu ise  stadın koltukları ile ilgili, malesef Fatsa maçında 85 adet maraton tribünü koltuğu kırılmış ve bunun kulübe maliyeti tam 20.000 tl. Evet yanlış duymadınız tam 20.000 TL .Kaba bir hesapla bir koltuğun fiyatı 235 TL diyebiliriz.

 

Stadın koltukları açılıp kapanabilir bir model ve koltuğun önünde ayakta durmak için genişçe bir alan da mevcut,hal böyleyken koltukların üstüne basmayı anlamak mümkün değil, kırılmayan koltukların da üzerlerinde ayak izleri mevcut, birkaç hafta sonra  malesef kirden pislikten oturulamayacak hale gelecek, kulüp başkanımız Sayın Bahri Yavuz ve Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Sayın Enver Güler konuyla ilgili gerekli açıklamaları Fatsa maçı sonrası yaptılar.

 

Ancak  üzülerek gördük ki Gölcük kupa maçında koltuklara yine zarar verilmiş, sevgili kardeşim senin bu kulübe zarar vermeye hakkın yok, lütfen koltukların üzerine , arkasına basma,üzerinde zıplama,bu kulübün sokağa atacak 1 kuruşu yokken senin yüzünden bu kadar para ödeyecek olması yazık değil mi? Evindeki koltuğun üzerine çıkıp kırıyor musun ?

 

Bu stad bizim evimiz değil mi ? Yok illa ben kırıcam , basacam diyorsan maça filan da gelme, çünkü zaten sen bunu yapıyorsan amacın Kocaelisporu desteklemek filan da değil, gelip oraya stres atmak istiyorsan kendine başka bir eğlence bul, git boş bir araziye hopla zıpla, bağır çağır deşarj ol ama lütfen bize zarar verme.  

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99