Başkan Baran: Yerli üreticiyi destekliyoruz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran köylerdeki seraları gezdi, üreticilerle bir araya geldi. Başkan Baran, “Kocaeli aynı zamanda bir tarım kenti. Ve biz bunun gelişmesi için her türlü desteği veriyoruz” dedi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in köylerini dolaştı, üreticilerle bir araya geldi. İlk olarak Mehmet Sangıç’a ait serayı gezen Başkan İsmail Baran, yetiştirilen ürünleri inceledi. Tarım yapan üreticilerin kalkınması için hükümetin birçok projeyi hayata geçirdiğini belirten Başkan İsmail Baran, yerel yönetimler olarak da her alanda destek verdiklerini belirtti.

 

ÜRETİCİDEN TEŞEKKÜR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun meyve yetiştiriciliği ve süt ürünlerinin kalitesinin artması için büyük girişimlerde bulunduğunu belirten Başkan İsmail Baran, “Sadece ürünlerin yetiştirilmesi değil, üretim alanlarının temizliği ve satışı da önemli” ifadelerini kullandı.

 

KALİTEYİ ARTTIRIYOR

Üretici Mehmet Sangıç da Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediyemiz ve Körfez Belediyemiz bizlere her zaman desteğini gösteriyor. Onların desteği, üretim kalitesinin artmasına da büyük yarar sağlıyor” dedi. Ayrıca Körfez Belediyesi ve İlçe Tarım Müdürlüğü, ilçede ceviz ağacı fidanı dağıtımına da başladı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99