İZMİT'İN YENİ SEMBOLÜ İZMİT GAZOZU

Şehirlerin markaları vardır. Şehirler ve o şehrin insanları ile birlikte büyürler. Bir kentin ismi markalarıyla birlikte yürür.Bu slogan ile yola çıkan İzmit'te geniş bir kesim tarafından tanınan Evin ŞarküteriNİN SAHİBİ Tolga Bozüyük İzmit gazozu isminde bir marka yaratmak için kolları sıvadı.

Tolga Bozüyük yaptığıaçıklamada;

Çok şükür ki bu güne kadar gerek saat kulemizle, gerek pişmaniyemizle, gerek Kocaelispor’umuzla belediyelerimizin yapmış olduğu hizmetleri birleştirerek ülke çapında markalarımızla birlikte kentimizin ismini sürekli büyüttük.

 

GURUR DUYULACAK İŞLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Biz bu kentin yeni nesil insanlarıyız. Hamurumuzda da kentimize illa ki bir şeyler katmak var. Doğup büyüdüğümüz kente renk vermek için sürekli üretmeye çalışırken, bu topraklarda yaşayan insanların gurur duyacağı işler yapmak için de çaba harcıyoruz. İşte tam da bu doğrultuda kah yemek masalarımıza, kah kafeteryalarda bardaklarımıza dolan başka şehir isimli gazozlardan hareket ederek, neden bizim kentimizin bir gazoz markası olmasın fikri ile yola çıktık.

 

YÜZDE YÜZ ŞEKER PANCARI

Bu sektörde epey bir firma var. Büyüğü ile küçüğü ile öyle ya da böyle sektörde bir pay sahibi olmuş, yerlerini doldurmuşlar. Yeni oluşturacağımız bir marka için ortaya bir farklılık koymamız gerekiyordu. Ki aslına bakarsanız gazozumuzun markası ile farkımız zaten ortada bana sorarsanız ama yine de buna bir farklılık katmamız gerekiyordu. Ülke ve dünya gerçeklerini göz önüne getirdiğimizde git gide artan obezite ve buna en büyük etken şeker geldi aklımıza. Ne yapabiliriz diye araştırdığımızda glikoz kullanmadan % 100 şekerpancarı ile üretebileceğimiz bir gazoz fikri çıktı ortaya. Son derece de keyifli oldu. Tabi bu bizim düşüncemiz. Takdirini sizlere, İzmit ve Kocaeli halkına bırakacağız.

 

FRAMBUAZ VE BAL AYNI ŞİŞEDE

Herkesin bildiği üzere bizim kentimiz, İzmit’imiz son derece renkli ve lezzetli bir kent. İşte bunu gözümüzün önüne getirdiğimizde de adı ‘İzmit Gazozu’ olan bir gazozun lezzetinin de aynı rengi taşıması gerektiğine inandık. İzmit gazozunun aromasını frambuaz ve balı aynı şişenin içerisinde birleştirerek oluşturduk.

 

KOCAELİSPOR'DA KAZANACAK

Biz ‘İzmit Gazozu’ markası adına şimdilik üzerimize düşeni yaptık. 28 Haziran tarihi itibariyle kentteki bütün market ve bakkallara dağıtımı yapılacak. Kente aidiyet duygusuyla çıktığımız bu yolda, kentimizin değerlerini de göz ardı edemezdik elbet. Kentlinin gazozumuza vereceği desteğin sadece markamıza değil Kocaelispor’umuza da kazandıracağı bilgisini de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

HER DOLAPTA İZMİT GAZOZU OLACAK

Başlamak, bitirmenin yarısıdır derler. Kente ve kentliye olan inancımızla bir yola çıktık. Kent adına bir marka olması artık sizlerin elinde. İşi şayet kentliye bırakırsanız ve aidiyeti ortaya koyabilirseniz bu şehrin insanları üstlerine düşen her şeyi yaparlar. Biz tedbirimizi aldık. Siz yeter ki tüketin, biz size üretmek için bin kere hazırız. İçinizi ferahlatmak için artık ‘İzmit Gazozu’ için. Dileğimizin kent insanının buzdolabını açtığında içerisinde mutlaka ‘İzmit Gazozu’ bulunmasıdır ve böyle de olacaktır.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99