Üzülmez’e Babalar Günü Sürprizi

Kartepe Belediyesi bilgievi öğrencilerinden babalar günü ziyareti Kartepe Belediyesi bilgievi öğrencileri bu Pazar günü kutlanacak olan “Babalar Günü” vesilesiyle Başkan Üzülmez’i makamında ziyaret ederek Babalar Gününü erkenden kutladı.

Yazın okulların tatil olması ile dinlenme dönemine giren öğrenciler bir senenin yorgunluğunu üzerlerinden atarken, kendilerine tüm yıl eğitim imkânları sağlayan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i de unutmadı.

 

Yaklaşan Babalar günü öncesi Başkan Üzülmez’i sürpriz bir şekilde makamında ziyaret eden bilgievi öğrencileri, yoğun bir biçimde çalışmalarına devam eden başkan amcalarına moral verdi. Yaklaşan babalar günü sebebiyle gerçekleştirilen ziyarete Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Ay, Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri eğitmenleri ve öğrencileri katıldı.

 

Sürpriz ziyaretten duyduğu memnuniyetin altını çizerek minik misafirlerini ağırlayan Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez, Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü’nün gerçekleştirdiği biribirinden güzel faaliyetlerden dolayı eğitmenlere teşekkür etti.  Çocuk Kulübü’nü temsilen ziyarete katılan öğrenciler Sevda Aşkar, Eren Akkurt, Ceren Doğan, Emir Özbayraklı, Eray Özbayraklı ve Zeynep Köksal ile sıcak bir sohbet gerçekleştiren Başkan Üzülmez, kitap okumanın insan yaşamındaki önemine değinerek, bu anlamda çocukların gelişimi adına desteklerini sürdüreceğinin mesajını verdi.

 

Çocukların neşesi ve sürpriz ziyaretleri ile moral depoladığını belirten Başkan Üzülmez; “Ülkemizin en önemli sermayesi yüreği sevgi dolu ve bilgiye aç çocuklarımızdır. Sizleri teşvik etmek ve okullarımızın yükünü hafifletmek için bizler varız. Yeter ki siz derslerinizi de ihmal etmeden başarılarınıza devam edin. Her zaman yaptığınız işin en iyisini yapın ve hayallerinizin peşinden koşun.” dedi.

 

Babalar Günü Mesajı

 

Başkan Üzülmez yaklaşan “Babalar Günü” vesilesiyle de bir açıklama yaptı; “Anne ve babalarımız bizi biz yapan en değerli varlıklarımızdır. Bizlere yaşamları boyunca  emek veren ve kendilerini bizim hayatlarımıza  adayan bu değerli insanlar sadece yılın bir günü değil her günü sevgiyi hak ederler. Onlar hayattayken saygımızı, sevgimizi, ilgimizi ihmal etmeyelim.” diyerek tüm babaların  babalar günü kutladı.

 

Çocukların her birine sizler de büyüyüp vakti geldiğinde mutlu anne ve babalar olursunuz inşallah diyen Başkan Üzülmez,  Babalar Günü’nü kutlayan öğrencilerin elinden, Çocuk Kulübü’nü simgeleyen kiremit üzerine hamur rölyef hediyesini memnuniyetle kabul etti.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99