GAZİANTEP'LİLER İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ UNUTMADI

İlimizdeki hemşehri dernekleri arasında en aktiflerinden biri olan Gaziantep il ve ilçe dernekleri konfederasyonu ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

Bu Ramazanda gazianteplilerden büyük bir vefa ve iyilik göstergesine imza atıyorlar ihtiyac sahibi ailelerin hizmetinde olacak olan İYİLİK MAGAZASI yakında açılıyor.
 
Ramazan ayı boyunca ihtiyac sahibi ailelere giysi gida ve bir çok malzeme ücretsiz olarak dagitacak olan iyilik magazasını hizmete açmaya hazırlanıyorlar. Gaziantep'liler bünyesinde bulunan muhtaç ailelere yardım dernegi bu konuda çalışmalarina başlamıstır. En büyük destekçi ve projenin mimari olan Başkan Hasan Özaygut bu anlamlı hareketinden dolayı halk arasinda takdir topladi.Başkanın Pilot bölge olarak Kocaeli yi seçmesi bu şehre önem verdiğinin bir göstergesi olarak anlaşıldı.
 
Dermek merkezinin altındaki mağazada ihtiyaç sahipleri muhtardan aldıkları belge ile kıyafet ve gıda yardımlarını alabilecekler.
 
Dernek başkanı ÖZAYGUT bu tür yardımları aralıksız olarak devem ettireceklerini belirtti,ayrıca ÖZAYGUT ileriki günlerde yine ihtiyaç sahipleri için değişik projeler ürettiklerini bu projeler ile kimsesiz ve yetim çocukların yüzlerini bir nebze güldürmeye çalışacaklarını belirtti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99