SEYMEN KOLEJİ’NDE BAHAR COŞKUSU

34 yıldır büyük bir özveri ile eğitim öğretim hizmeti veren Özel Seymen Eğitim Kurumları, gelenekselleşen “Spring Fest” etkinliğini büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi.

Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesi’nde geçtiğimiz hafta sonu yapılan etkinliği bir sosyal sorumluluk projesiyle de taçlandıran Seymen Koleji, Okul Aile Birliği ile yürüttüğü festivalden elde edilen gelirle belirlenen kurumlara yardımlarda bulunarak anlamlı bir projeye daha imza attı.

 

Yardım amaçlı yapılan Bahar Şenliğinde (Spring Fest) öğrenciler ve veliler açılan standlar ve oyun alanlarında çeşitli etkinliklere katılarak hem eğlendiler hem de anlamlı bir organizasyona katkı sağladılar.

Festivalde İngilizce oyunlarla, gösterilerle, yarışmalarla, müzik ve açılan standlar da yapılan akıl oyunları ve deneylerle gün boyu eğlenceli vakit geçiren öğrenci ve veliler okul bahçesinde kurulan oyun parkurlarında gönüllerince eğlendiler

 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın da katılarak destek verdiği etkinliğe Kurucu Vekili Hamiyet Satı, Mali işler koordinatörü Cevdet Turan, idareciler, öğretmenler, veliler ve Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesi Okul Aile Birliği de yer aldı. Program sonunda konuşan Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Özel Seymen Eğitim Kurumlarının kısa zamanda bölgemize yaptığı katkıları takdirle karşıladığını, bölgemizde ileriki dönemde yapacağı diğer projelerde her zaman destek vereceğini belirterek, etkinliğe katkı sağlayan herkesi tebrik etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99