İDEV Fuarı’na ilk gün yoğun ilgi

Aşkım Kapışmak, 29 Nisan Cumartesi İDEV Fuarı’nda

3. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı, 27 Nisan 2017 Perşembe günü kapılarını açtı. Fuar ilk gününde yoğun ziyaretçi trafiği yaşanırken, Kocaelililerin heyecanla beklediği Aşkım Kapışmak söyleşisi ise 29 Nisan Cumartesi günü düzenlenecek

 

Kocaeli Ticaret Odası ve TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ işbirliğiyle; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, MOBESKO, Kocaeli Müteahhitler Birliği ve Kocaeli Terziler Odası’nın değerli destekleri ile hazırlanan İDEV

 

2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, 27 Nisan 2017 Perşembe günü kapılarını açtı.

 

İLK GÜNDEN YOĞUN ZİYARETÇİ TRAFİĞİ
100’ü aşkın standın yer aldığı fuara ilk günden yoğun ziyaretçi trafiği yaşandı. Tekstilden gelinliğe, gayrimenkulden beyaz eşyaya kadar ev ve evliliğe dair her türlü ürün ve markanın aynı çatı altında buluştuğu, Doğu Marmara’nın en büyük ev şöleni İDEV’de, fuara özel indirimler de dikkat çekti.

 

KALBİN ANAHTARI KAVRAM SOHBETLERİ
Defileler başta olmak üzere çok sayıda etkinliğin düzenlendiği İDEV Fuarı’nda birbirinden özel sürprizler ise devam ediyor. Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, gazeteci ve TV programcısı Aynur Tartan’ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan ‘Kalbin Anahtarı Kavram Sohbetleri’ 29 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 14.00’te Kocaelililerle buluşacak.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99