Derince’de Girişimcilik Kursu

Dumlupınar Mahallesi’nde hizmet veren Kusachi DER-MEK’te açılan Girişimcilik kursunda kursiyerlere ürettikleri el emeği göz nuru eserleri internetten satabilmeleri için ipuçları veriliyor

Eğitimler Kusachi’de veriliyor

 

Derince Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliği içerisinde gerçekleşen eğitim çalışmaları ile binlerce kursiyer hem kendilerini geliştirme hem de kurs merkezlerinde öğrendiklerini pratiğe dökerek, gelir elde etme imkanı buluyor. Derince Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları (DER-MEK) bünyesinde hizmet veren Kusachi DER-MEK, bu kursların yoğun bir şekilde gerçekleştiği merkezler arasında yer alıyor.

 

Yeni iş alanları ortaya çıkıyor
Kusachi’de son olarak açılan Girişimcilik kursunda ise kursiyerlere ürettikleri el emeği göz nuru eserleri internetten satabilmeleri için ipuçları veriliyor. Perşembe günleri 10.00 ile 15.00 saatleri arasında gerçekleşen eğitimlerde dersleri usta öğretici Melek Karaman veriyor. Girişimcilik kültürü, bilgi ve beceri kazandırmayı hedefleyen bu program ile kursiyerlerin yeni iş alanları geliştirmelerine de imkan sağlanıyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99