KOCAELİ BAŞİSKELE’Yİ EN İYİ SEÇTİ

Tv 262 tarafından düzenlenen "En iyisini sen seç" ödül töreni bu gün 17. Mart cuma günü saat:20 00'de Ramada Plaza'da gerçekleşen törene ilgi çok güzel oldu.

16.Katagoride yapılan anket sonucunda  en çok tıklanan ve tercih edilen grup birincilerine ödülleri sırası ile verildi. Yaklaşık bir aylık sürede  1500 000 kişi oy kullandı.

 

16 kategoride bir çok sektör ve Kocaeli’de ki önemli kurumların yer aldığı yarışmada sağlık ve turizmde de yıldızları parlayan Başiskele’nin yatırımları olan VM Medicalpark %35.1 ile, The Ness %32.4 ile birinci seçildi.

 

Yılın muhtar derneği kategorisinde yarışan Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı kategorisinde de İlhan Altıntaş %21.2 ile  birinci seçildi. Plaketini almak üzere törene katılan Başiskele muhtarlar dernek başkanı İlhan Altıntaş: “ Başiskele’miz Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın ve ekibinin yatırımcı teşviki politikası ve geniş öngörüsüyle kısa zamanda büyük gelişme göstererek iyi yol kat etmiştir.

 

Bugün bu yarışmada kategorilerin bir çoğunda da Başiskele’deki kurum ve firmaların, STK’ların kazanmış olması da bunun en güzel ölçütü halinde. Biz de Sadece Şanslı Olanların Yerini Aldığı 7 Yıldızlı Kent Başiskele’mize 8.yıldızı bu plaket olsun. Başiskele’miz herşeyin en güzelini hak ediyor. Bizlere oy veren tüm destekçilerimize bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyoruz. “ dedi.

 

Program Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı ilhan Altıntaş’ın dernek yönetim ekibi ile birlikte çekildiği fotoğraf ardından da son erdi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99