KARAMIZRAK 23. KİŞİSEL SERGİSİNİ AÇTI

İzmitli eğitimci Seyfettin Karamızrak, 23. kişisel karakalem sergisini Cumhuriyet Parkı’ndaki Sanat Galerisi’nde açtı.

42 eserin yer aldığı ve 2 Nisan tarihine kadar açık kalacak serginin açılışına İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Örgev, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen, Dilovası Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol ile sanatseverler katıldı.

Resim ve edebiyatla da uğraşan, farklı illerde kişisel ve karma resim sergisi de açan Seyfettin Karamızrak, karakalem, yağlıboya, lavi, hat, vitray, suluboya, pastel, yakma resim, tezhib çalışmaları da yapıyor.

 

SANATA DAİR BİR ÇOK ÇALIŞMAMIZ VAR

 

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Örgev sergi açılışında yaptığı konuşmada “artık belediyeler yol, kaldırım yapımı gibi klasik belediyecilik işleriyle anılmıyor. Günümüz belediyeciliği sosyal belediyecilik anlayışıyla, toplumun tüm kesimlerine hitap eden çok yönlü bir anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyoruz. İzmit Belediyesi olarak kadınlara, gençlere, çocuklarımıza yönelik bir çok alanda çalışmamız var. Sanatsal faaliyetlere de her zaman destek olduk olmaya devam ediyoruz” dedi.  Karamızrak da sergi açılışına gelenlere teşekkür ederek” sanat çok zevkli bir uğraş, ortak bir dildir” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99