Konak Hastanesi İzmit, Yaşlı Hastalarını Evlerinde Ziyaret Etti

Konak Hastanesi İzmit, Yaşlılar Haftasında hastanesinde tedavi görmüş yaşlı hastalarını evlerinde ziyaret ederek onların her zaman yanlarında olacaklarını hatırlattı Konak Hastanesi İzmit yönetimi, Yaşlılar Haftasında hastanesinde tedavi görmüş yaşlı hastalardan bir grup seçerek evlerinde ziyaret etti.

 

 

 

Konak Hastanesi İzmit Hemşirelik Hizmetleri Bölümünden Türkan Arslan Eren, Konak Hastanesi İzmit İdari Direktörü Özlem Kuyruklu, Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Tuba Karacan, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Hazan Taştaner ile Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı Melek Acar katılımıyla yapılan ziyaretlerde yaşlılarımızın her zaman yanından olduğu hatırlatıldı.

 

Ziyaretler hakkında bilgi veren Konak Hastanesi İzmit İdari Direktörü Özlem Kuyruklu, Yaşlılar Haftasında yaptığımız ziyaretlerden çok mutlu ve umutlu dolu anlar yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: “ Yaşlılık her insana ulaşan bir kavram. Nasıl hayatın başlangıcında bebeklerimize ihtimam gösteriyorsak yaşlılarımıza da aynı ihtimamı göstermeliyiz. Onları yanlarında olup moral vermeliyiz. Kendilerinin hayat tecrübelerinden öğütler alarak faydalanmalıyız” dedi.     

 

Özel Konak Hastaneleri Hakkında

 

1995 yılında İzmit'te kurulan Konak Sağlık Grubu, sahip olduğu seçkin kadrosu ile dünya standartlarında hizmet veren A Sınıfı bir hastanedir. Yatırımlarını günden güne genişleten Konak Sağlık Grubu 2013 yılında bünyesine kattığı Gebze Tıp Merkezi'ni 2015 yılında A Sınıf hastane Özel Gebze Konak Hastanesi olarak hizmete aldı. 2014 yılında hizmete giren Gölcük Aile Konak Hastanesi ile yapmış olduğu aynı yıl Sakarya’ da bünyesine kattığı Konak Tıp Merkezi ile 2016 yılında 4. büyük hastanesi olan Özel Sakarya Konak Hastanesi hizmete girmiştir.

 

Bina yatırımlarının yanı sıra hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile yenilikler getiren Konak Sağlık Gurubu 128 Kesit BT Koroner (Sanal) Anjiyo ve Kolon Hidroterapi, Uyku Laboratuvarı, Kardiyak Rehabilitasyon, Çocuk Cerrahisi, Trans Manyetik Stimulasyon (TMS), Alerji Hastalıkları Tedavisi, Hilterapi gibi hizmetleri de verebilmektedir. 15000 m2 kapalı alana sahip Konak Hastanesi, 2015 Mart ayında hizmete giren Kocaeli'nin ilk özel Tüp Bebek Ünitesi ile sağlığın daima yanında olmaya devam ediyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99