BİLNET KOCAELİ OKULLARININ İMZALARI ATILDI.

Alanında uzman eğitim kadrosu, kaliteli eğitim sistemi ve nitelikli eğitim için ihtiyaç duyulan tüm teknolojik alt yapılara sahip kampüsleriyle hizmet vermeye başlayacak BİLNET OKULLARI, 2018 - 2019 eğitim öğretim yılında yeni kampüsü ile Kocaelili öğrenci ve velilerle buluşmaya hazırlanıyor.

BİLFEN Şirketler Grubunun ikinci okul markası olarak 2017 – 2018 eğitim – öğretim döneminde hizmet vermeye başlayacak BİLNET OKULLARI’nın Kocaeli’nde açılacak kampüsü için ilk adım atıldı. Önümüzdeki üç yıl içinde Türkiye’nin sayılı okul zincirlerinden biri olacak BİLNET OKULLARI’nın Kocaeli temsilciliğini Ali KORKMAZ üstlendi.

 

BİLFEN Şirketler Grubu Başkan Vekili Fatih ÖZTÜRK, BİLNET OKULLARI Genel Müdürü Kubilay ARGINI ve BİLNET Kocaeli Okulları Kurucusu Ali KORKMAZ, BİLFEN Şirketler Grubunun İstanbul’daki Genel Müdürlüğünde yapılan imza töreninde bir araya geldi.

 

BİLNET Kocaeli Okulları Kurucusu Ali KORKMAZ yaptığı konuşmada; “Kocaeli uzun zamandır bizden okul bekliyordu, en iyi en doğru en güçlü olanı gerçekleştirmek için bugünü bekledik, artık hazırız.”dedi.

Türkiye’nin farklı bölgelerine kaliteli eğitim hizmeti taşımak üzere yola çıkan BİLNET OKULLARI’nın Kocaeli Kampüsü, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinde 8500 m2 kapalı alanında 3500 m2 bahçesiyle 912 öğrenciye hizmet verecek. 

 

Kampüs genelinde toplam 360 kişilik konferans salonu ile birlikte laboratuvarlar, kütüphane, yemekhane ve revir bulunacak. Sosyal aktiviteler ile kulüp derslerinin de yapılabileceği kampüste; öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri ve yeteneklerini ortaya koyabilecekleri aktivitelerle yenilikçi bir eğitim yaklaşımı sunulacak.

Öğrencilerinin bilgiye ulaşmalarını, edindiği bilgiden yararlanmalarını ve bilgiyi geliştirme yöntemlerini öğrenmelerini ilke edinen BİLNET OKULLARI, branşlarında uzmanlaşmış, nitelikli ve dinamik eğitim ve öğretim kadrosuyla Kocaeli’nde eğitim hayatına yeni bir soluk getirecek.

 

BİLFEN Okullarının köklü eğitim geçmişinden aldığı güç ve eğitimde yenilikçi yaklaşımları ile tüm Türkiye’ye yayılarak geniş kitlelere ulaşmayı amaç edinen BİLNET OKULLARI’nda eğitim müfredatı, sadece akademik alanda değil, kültürel ve sanatsal alanda da tam donanımlı bireyler yetiştirme doğrultusunda hazırlandı. Öğrencilerin, tüm kademelerde temel bilimlerin yanında; yabancı dil, spor, kültür, sanat ve teknoloji alanlarında da kendilerini en üst seviyeye çıkaracak bir eğitim almaları hedeflendi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99