BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORI ANAOKULUNDA 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle velileri ile bir akşam yemeği düzenledi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması bu yıl da coşkulu bir etkinlikle gerçekleştirildi.Pasha Place  Otel’de düzenlenen etkinliğe katılan veliler eğlenceli bir gece geçirdi. Farklı etkinliklerin ve eğlencenin de olduğu programa anneler büyük ilgi gösterdi.

 

Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu Müdürü SARIKAYA, “Kadınlar hayatımızın en özel varlıklarıdır. Kimi annemiz, kimi eşimiz, kimi arkadaşımız, kimi kardeşimiz, kimi ise göz bebeği kızımızdır. Yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımız.

 

Onlar en büyük başarıların mimarı, en büyük mutlulukların ardındaki kahramanlardır. Kadınlarımıza ithaf edilen o kadar özel günün arasında en önemli gündür bugün. Haklarından vazgeçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günüdür bugün. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür dilerim denildi.

 

Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu öğretmenleri eğlenceye katılan bayanlara DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ kutlayarak ve hatıra fotoğrafları çektirdi.Halayların çekilip dansların yapıldığı programda Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu dev pastası kesildi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99