HİSARTEPE'DE SEYMEN KAHVALTISI BAMBAŞKA

Seymenliler, Eskihisar Hisartepe'de kahvaltıda buluştular. Kahvaltıya Kurucu Temsilcisi Sayın Hamiyet Satı, Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Aylin Acak, İdareciler ve çok sayıda öğretmen katıldı.

Her iki yerleşkesinin de kahvaltıya aileleriyle birlikte katılması, kalabalığın mutluluğunu kat kat artırdı. Kahvaltındaki samimi ortam, Seymenin her iki yerleşkesinin de samimi bir aile olduğunu gösterir nitelikteydi.

 

SEYMEN'İN TEOG BAŞARILARI

Kahvaltıda söz alan Anadolu Lisesi ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Sayın Deniz Çevik Gönül: " Bu mutluluğu görmek gurur verici. Ayrıca 8. sınıf öğrencilerimizin elde ettiği TEOG başarısı, Kocaeli’de her iki yerleşkemizi de en üst sıralara taşımıştır. 

 

Bu başarıyı bizlere tattıran siz değerli öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz. Bu başarılı ve mutlu ortamın Seymen çatısı altında buluşmasına vesile olan Kurucu Temsilcimiz Sayın Hamiyet Satıya teşekkür ediyor başarılarımızın ve mutluluklarımızın artmasını diliyorum." diyerek kahvaltıya farklı ve anlamlı bir ses kattı.

 

Akademik çalışmalarında, etkinliklerinde, iyi günlerinde, kötü günlerinde hep bir arada olan Seymenliler, farklı etkinliklerle bir araya geleceğinin müjdesini vererek mutlu başladıkları kahvaltıdan mutlu ayrıldılar...

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99