GÖLCÜK GECELERİ IŞIL IŞIL

Gölcük Belediyesi tarafından kent estetiği ve güzelleştirme faaliyetleri kapsamında yürütülen teknik çalışmalarla birlikte kentin belirlenen noktalarına Elektrik Birimi ekiplerince yapılan aydınlatma ve Led ışıklandırmalarıyla sokakların geceleri de güzel görünüme kavuşması sağlandı.

Gölcük Belediyesi ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla prestij sokakların arttırılması ve kentin daha estetik ve görsel güzellik kazandırılarak göze hitap eden bir şekle büründürülmesi, esnaf ve vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni topluyor. Ayrıca çalışmalarda emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederek, gece görüntüsünün kentimize ayrı bir hava kattığını ve çok güzel olduğunu her fırsatta dile getiriyorlar.

Ayrıca kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarının da yapılması, aydınlatma direklerinin de led ışıklarla donatılmasıyla birlikte Gölcük geceleri ayrı bir güzel hava bürünmüş vaziyette. Gölcük Belediyesinin, modern bir görünüm kazandırdığı caddelerde uyguladığı ışıklandırma çalışmaları hem göze hitap ediyor, hem de vatandaşlar daha rahat bir şekilde dolaşıp alışverişlerini yapabiliyor. Bu tür çalışmaların devam edeceği yetkililer tarafından ayrıca belirtiliyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99