BU OLAY KANDIRA'YA VE İŞADAMLARINA HİÇ YAKIŞMIYOR

Yeni Kandıra Spor Kulübü Başkanı Yalçın Yılmaz, oyuncuların parasını veremediği takdirde 5 Şubat Pazar günü saat 14:30 Şehit Binbaşı Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek maça çıkmayacaklarını bu nedenle takımının 2.Lig’den düşeceğini belirtti.

OTOBÜS BULAMADIKLARI İÇİN GEÇEN HAFTA DA HÜKMEN MAĞLUP SAYILDILAR 

Geçen hafta da Kocaeli Büyükşehir ve Kandıra Belediyesi araç konusun da yardımcı olamadığı için Tekirdağ’da ki maça gidemediklerinden dolayı hükmen mağlup sayıldıklarını, bu maça da çıkamadıkları takdirde 2 maç üst üste çıkamadıkları için 2.Lig’ten Bölgesel Lig’e düşeceklerini belirtti. 


BAŞKAN YILMAZ  BÜTÜN KAPILARI ÇALDI 
Başkan Yılmaz, “Bu kadar parayı bulamazsam bu güne kadarki tüm emeklerimiz ziyan  olacak. Tüm sporseverlerden, Kandıralı işadamları ve sivil toplum örgütlerinden,taraftarlardan , Kocaeli Büyükşehir ve Kandıra Belediyesi’nden destek ve yardımlarını bekliyoruz.” dedi.

 

Belediye başkanı Ünal Köken'den destek istediklerini belirten Yılmaz Kandıra'dan bu paranın çok rahat temin edilebileceği, bu yüzden Kandıra'nın işadamlarından desteklerini bekledikleri söylediler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99