ŞEHİT ABDÜLSAMET İÇİN MEVLİT PROGRAMI DÜZENLENDİ

Kayseri’deki hain saldırıda şehit düşen Piyade Er Abdülsamet Özen için Kandıra Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından Şefik Camiinde Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. Öğle namazının ardından okutulan mevlit-i şerif programına Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, eşi Elif Köken, şehit Abdülsamet Özen’in ailesi, ilçe protokolü ile çok sayıda Kandıralı vatandaş katıldı.

“Kandıra Belediyesi Şehit Abdülsamet Özen için Mevlit-i Şerif Programı Düzenledi”

Kandıra Belediyesi ile İlçe Müftülüğü,  Kayseri’de teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit düşen Piyade Er Abdulsamet Özen için Şefik Camiinde mevlit-i şerif programı düzenledi.

 “Başkan Köken, Şehit Abdülsamet Özen’in Ailesiyle Birlikte Dua Etti”

Kandıralı şehidine sahip çıkan Kandıra Belediyesi, düzenlediği mevlit-i şerif programında vatan uğruna canını veren tüm şehitler için de dualar okunmasına vesile oldu. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken mevlit programı esnasında şehit ailesini bir an olsun yalnız bırakmayarak acılarını paylaştı, onlarla birlikte dualar etti.

“Başkan Köken: Şehitlerimizin Emanetlerine Sahip Çıkacağız”

Vatan savunmasında gözlerini kırpmadan canlarını seve seve feda eden kahraman şehitlerimizi ve onların aziz hatıralarını rahmet ve minnetle andıklarını söyleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, şehitlerimizi unutmayacağız dedi. Onların emanetleri olan değerli ailelerine sahip çıkmayı da sürdüreceklerini belirten Başkan Köken, şehit kardeşimiz Abdülsamet Özen’i ve vatanımız uğruna can veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun dedi.

“Şehitlerimizin Kahramanları Nesiller Boyu Yaşatılacak”

Sosyal belediyecilikte öncü olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Köken, Kandıra Belediyesi olarak düzenledikleri mevlit programına katılan tüm hemşehrilerine teşekkür ederek şehitlerimizin unutulmadığını ve onların kahramanlıklarını  gelecek nesillere taşımak amacında olduklarını ifade etti. 

Şefik Camiinde düzenlenen Mevlit-i Şerif programı Kandıra Belediyesi’nin vatandaşlara helva ikramında bulunmasının ardından son buldu.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99